Tůmu respektuju, ale vůbec se ho nebojím

20. 10. 2010

Doneslo se mi, že se prý vyhýbám zápasu s Tůmou. Tento zápas navrhl můj trenér Venca Toman a i přes to, že mne organizátoři sdělili, že musím shodit na 84 kg, tak mi žádné potvrzení zápasu nepřišlo," řekl třiadvacetiletý Petrus.
"Dřu jako kůň, zhubnul jsem o 12 kilo a nic. Já sice Tůmu respektuju, ale vůbec se ho nebojím. V současnosti mám takovou formu, že by tam mohli být takoví Tůmové klidně tři, na každé kolo jeden," dodal bývalý reprezentant v kickboxu a dvojnásobný mistr ČR ve full contactu z let 2005 a 2006.

Oba bojovníci se na konci srpna účastnili víkendového tréninkového soustředění Titan camp 2010. Zřejmě tam se zrodil nápad na uspořádání jejich vzájemného střetu. Honza Tůma kvůli zranění ruky vypadl na delší dobu ze zápasového kolotoče. Včera večer se na gala večeru Souboje titánů úspěšně vrátil mezi 16 provazů. V atraktivním souboji se závodníkem tmavé pleti z Německa s Gena Every Wattsem vyhrál 3:0 na body. (více o nedělním turnaji v Karlových Varech zde) Petrus potvrdil, že má o zápas s Tůmou zájem a je připraven proti němu 20. listopadu nastoupit. "Pokud mi přijde potvrzení, rád se mu postavím a ukážu všem, jaký z něj mám strach," uzavřel Petrus.

Převzato : www.kickboxing.blog.cz

20.listopadu 2010 Den kdy se rodí legendy ...

 

 

ALEXANDR PETRUS

 

Předprodej vstupenek zahájen.
K zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 20.11.2010 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  450 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

Loading...
1