Tůma kontruje

21. 10. 2010

Plzeňský bojovník Honza Tůma se v neděli večer vrátil po delší pauze vítězně do ringu. Na poslední eliminaci Souboje titánů v Karlových Varech se představil v atraktivním souboji se závodníkem tmavé pleti z Německa Gena Everym Wattsem a po třech kolech bodoval u všech rozhodčích. Svou bilanci vylepšil na 15 výher (z toho 9 KO) a dvě porážky. Další zápas by jej měl absolvovat na finálovém turnaji Souboje Titánů 20. listopadu. Tím, kdo by si to s ním rád v ringu rozdal je Saša Petrus, co na to Honza?


Pakliže bude Honza Tůma, který před pár dny oslavil 26. narozeniny, zdravotně v pořádku, měl by se objevit ve finále Souboje titánů ve vloženém zápase. Otázka je, kdo bude jeho soupeřem? O zápase mezi Petrusem a Tůmou se mluví již delší dobu, na oficiálním webu dokonce proběhla anketa, ve které fanoušci projevili velký zájem o tento zápas. Oficiálně však zatím nic potvrzeno nebylo. Navíc někteří přišli s tvrzením, že se Petrus tomuto souboji vyhýbá. Saša se proto rozhodl udělat krátké vyjádření, aby vyjasnil své stanovisko k případném souboji s Tůmou. Mimo jiné uvedl, že již shodil 12 kilo, aby se s Tůmou mohl utkat v kategorii do 84 kg a že se plzeňského bijce v žádném případě nebojí.

Následně proběhla zde na stránkách poměrně živá diskuse, a proto se k celé záležitosti rozhodl vyjádřit i Honza Tůma. "Docela mne pobavily ty výroky Petruse a některých jeho fanoušků, chápu jejich přání, ale vánoce jsou jindy," řekl Tůma v reakci na pondělní článek. "K zápasu s Petrusem můžu říct jen, že se kapánek pomát a že ho rád vyléčím," dodal.

V první "testu" po neplánované pauze způsobené zlomenou rukou, která jej vyřadila na půl roku ze hry, obstál a další zápas jej čeká na domácí půdě na vrcholné akci - Finále Souboje titánů 2010. Závěrečný turnaj letošního ročníku proběhne 20. listopadu v Plzni. Zápas mezi Tůmou a Petrusem je na spadnutí. Kdo je vaším favoritem?

 

Převzato : www.kickboxing.blog.cz

20.listopadu 2010 Den kdy se rodí legendy ...

Předprodej vstupenek zahájen.
K zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 20.11.2010 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  450 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

Loading...
1