Tolja a Fendrich v pyramidě -72,6kg!

17. 8. 2011

Ve finálové pyramidě v lehké střední váze budou létat jiskry, neboť jejími dvěma potvrzenými účastníky jsou vítěz jarní kvalifikace Jan Fendrich z Iron Kickboxing Rádlo, a profesionální mistr světa WKA Analolij „Tolja" Hunanyan reprezentující pražský Hanuman gym.

Jestli se tito dva zápasníci postaví proti sobě ve finále, bude záležet na rozlosování a výsledcích eliminačních zápasů dalších dvou účastníků, které brzy představíme. Každopádně Fendrich i Tolja budou vzhledem ke své výkonnosti patřit k favoritům .

Jan Fendrich v jarní eliminační pyramidě vyhrál oba zápasy před limitem, když porazil Petra Dvořáka a ve finále Martina Kališe. Poté zvítězil i na mistrovství ČR v kickboxingu s lowkicks a dá se očekávat, že na vítězné vlně bude jeho forma na Titánech kulminovat.

Tolja Hunanyan nedávno absolvoval mimořádně těžký zápas s borcem světových kvalit Vladem Moravčíkem , ve kterém sice prohrál na body, ale i přes nepříznivý vývoj zápasu bojoval až do konce jako lev. Tato zkušenost jej určitě zdravě nakopne a posílí, a není pochyb, že do Plzně dorazí výborně připraven a namotivován . Diváci, kteří mají rádi rychlé, technické a bojovné fighty si přijdou na své!

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště zajištuje SAZKA TICKET - www.sazkaticket.cz.

Informace o prodej vstupenek na plochu a ke stolkum je v sekci VSTUPENKY - www.soubojtitanu.cz

 

Lidé potřebují své vzory, aby mohli nalézt ve svém nitru hrdinu.

19.listopadu 2011 Den kdy se rodí legendy ....

Loading...
1