TITÁN CAMP 2010

9. 5. 2010

Další akcí, kterou nabízíme odborné sportovní i fanouškovské veřejnosti, je tréninkový Titán Camp, který se uskuteční 27. - 29.8.2010 (pátek - neděle) ve sportovním areálu Špičák na Šumavě.Náplní campu bude trénink K-1 kickboxingu, Muay Thai a MMA.

Jako host (který ale bude také celý víkend trénovat) se zúčastní vítěz finále Souboje Titánů JIŘÍ ŽÁK- WHITE TIGER.

Toto jméno snad není potřeba našim fanouškům blíže představovat. Je symbolem kvality a profesionality. Na Titán campu jej budete mít možnost poznat blíže.

Trenérsky se vám budou celý víkend věnovat:

David Onufer - profi zápasník, mistr světa WPKA,international - mistr CZ WFCA, účastník turnajů Souboj Titánů
Jan Landa- profesionální trenér Spartak Žebrák/Fight Pro Atom Plzeň,bývalý reprezentant ČR
Roman Nikodém - trenér Titán Fight Club Plzeň, bývalý profesionální boxer
Jiří Štádler - trenér Narama Plzeň

Tento camp je určen jak pokročilým bojovníkům a závodníkům, kteří jistě ocení množství kvalitních tréninkových partnerů, tak i začínajícím cvičencům, kteří zde budou mít jedinečnou příležitost vydat se na svoji bojovou dráhu. Pro všechny bude jistě inspirací přítomnost krále Jiřího Žáka a dalších titánů ringu, které jsou ještě v jednání. Můžete se těšit na všechno, co k tréninkovému campu patří. Ranní běhy, tréninky zaměřené kondičně i technicky, práci ve dvojicích, na lapách, sparring... Našim cílem je, abyste se na této akci naučili něco nového, dobře si zacvičili a zároveň si užili víkend v krásné šumavské přírodě.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Titán Camp Team.

 

 

 

 

 

Loading...
1