Sýkora vs Tůma!

17. 2. 2012

Vážení sportovní přátelé. Představování jednotlivých zápasů odpalujeme peckou, která podle našeho názoru zvedne halu ze sedadel! Domácí tvrďák Jan „ Iron" Tůma se postaví aktuálnímu šampionovi Souboje Titánů a čerstvému mistru Evropy Filipu Sýkorovi!


Honza Tůma je buldok, který když se utrhne ze řetězu, neslyší na povely. Nikdy neprohrál před limitem. Dvě třetiny jeho výher jsou KO. Je psychicky silný, má tvrdé údery, a když se ve škole probíralo slovo „ustupovat" zrovna chyběl. Jeho odolnost je pověstná, Vždy bojuje naplno. Výměna je jeho přirozené životní prostředí.


Filip Sýkora jede na vítězné vlně, a na šňůru výher aktuálně navlékl další a zvláště blyštivý korálek v podobě titulu evropského šampiona, který získal v dramatickém souboji se slovenským borcem Marcelem Jagerem. Sýkora těží z pevného krytu, má tvrdý boxing a široký rejstřík kopů, ke kterým v posledních zápasech přidává i kolena. V jeho technikách je vždy KO potenciál. V poslední sezoně šla jeho forma strmě vzhůru, získal mnoho zápasových zkušeností, které také potvrdil ziskem titulu na Souboji Titánů.


Styl obou bojovníků napovídá, že od tohoto zápasu se nedá očekávat nic jiného, než „tanková válka", kde nebude nouze o odolné pancíře, silná děla a rány které otřásají zemí.

 

Sýkora vs. Tůma
Železo proti železu!

 

 

Vstupenky v prodeji od 20. února

Objednávka na gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz

cena do hlediště 400 Kč,-

 

 

 

Loading...
1