Superfight: Rocky vs. Zulum!

18. 3. 2011

Tak jako dáváme pravidelně šanci novým tvářím, rozhodli jsme se po zralé úvaze zajít ještě dál, a Představit Vám v superfightu K-1 ″ muže z ulice″. Muže, jehož synonymem je TVRDOST. Muže, který je zvyklý vyhrávat kdykoli a kdekoli a neustoupit za žádných okolností. Muže, který má obrovský bojový potenciál a víru v sebe. Toho, který je obklopen závojem tajemství, ze kterého jen pomalu vystupuje...Od mladého věku se věnoval bojovým sportům, Box, Judo, Kickbox , Kulturistika...má pověst velkého válečníka..nikdy však nestál v ringu..100 kg. živé váhy..výbušný, rychlý, rvavý..

Pavel Plešinec- tváří v tvář své životní výzvě!

Bude to v ringu stačit? Tuto otázku prověří Elvedin Zulum, rakouský borec z Muay Thai Academy Linz , svěřenec Davida Keclika . Borec který má na kontě 12 profizápasů a se svými 105 kg. dokáže velmi dobře zacházet. Tohle bude tvrdé, velmi tvrdé...

Válečník vs. Bojovník - Plešinec vs. Zulum

Předprodej vstupenek zahájen.
K zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 8.4.2011 (pátek) do 17.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  450 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

Loading...
1