Štádler vs. Šámal

3. 4. 2011

V Superfightu -70kg. podle pravidel K-1 se diváci mohou těšit na zápas dvou mladých a ambiciózních bojovníků. Domácí Jiří „ George" Štádler se utká s reprezentantem Bulldogs Gymu Mladá Boleslav Janem Šámalem.


Jiří Štádler z Titán clubu Plzeň je v osmnácti letech již mimořádně zkušeným borcem. Začínal jako dítě v Karate a dále závodil v kickboxu i klasickém boxu v kterém v současné době boxuje extraligu. Kromě mnoha republikových titulů v roce 2010 vyhrál ve Španělsku amatérské mistrovství světa ISKA v kickboxu. Má velmi dobrý boxing a pohyb, ale dokáže soupeře překvapovat i netradičními kopy a naskočenými koleny. Má dobré oko a již velkou zápasovou zkušenost. Celou jeho kariéru ho trenérsky vede jeho otec Jiří Štádler st.

Jeho soupeřem bude devatenáctiletý Jan Šámal. Thaiboxer, svěřenec trenéra Radka Kutlocha a neporažený na amatérské lize thajského boxu. Na kontě má i dva bronzy z mezinárodního turnaje Czech Open. má na kontě 17 zápasů, a rovněž profesionální debut v kterém zvítězil K.O. Jan Šámal je silný v klinčích, dobře kombinuje a má „tah na bránu". Je zvyklý boxovat v „sedmdesátce" do které jeho soupeř teprve nedávno „dorostl".

Štádler vs. Šámal - Mladá krev v akci!

Předprodej vstupenek.
K zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 8.4.2011 (pátek) do 17.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  450 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

Loading...
1