Štádler vs Páleš v superfightu!

5. 10. 2012

V K-1 superfightu -67kg, se střetnou domácí Jiří Štádler se slovenským bojovníkem Milanem Pálešem.

Plzeňák Jiří „George" Štádler patří k Souboji Titánů již od samého počátku a v průběhu let s tímto turnajem i výkonnostně vyrostl. Držitel mnoha titulů z amatérských evropských i světových šampionátů je známý „obojživelník", který úspěšně zápasí v Kickboxu i klasickém boxu. Na své mládí je mimořádně zkušený a vyzápasený. Má dobrý pohyb, oči a v profi ringu již rovněž není nováčkem. Vždy těžil ze svého boxingu a dlouhého dosahu paží.

Jeho soupeř Milan „Minči" Páleš reprezentuje Diamond gym Žilina. Je to největší talent welterové váhy u našich východních sousedů, který se již v minulosti úspěšně poměřil i s českou špičkou. Vítěz youngblood pyramidy prohrál pouze jediný ze svých šestnácti zápasů. Je také vysoký jako jeho soupeř, ale jeho styl je více „Thaiboxový". Milan Páleš jede na vítězné vlně a rozhodně z ní nehodlá v Plzni sesedat..

Štádler vs. Páleš
Stíhačky na start!

 

 

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště v ceně 370 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 24.11.2012 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

Loading...
1