SOUBOJ TITÁNŮ ZAČÍNÁ PSÁT NOVOU HISTORII

29. 9. 2013

„Jsem rád, že Souboj Titánů má své jméno a svoji prestiž,"
říká hlavní organizátor Marek Kaigl k 10.ročníku bojové události roku

Mezinárodní kickboxový turnaj Souboj Titánů za deset let své existence svedl sám jedno z největších klání. Probojoval se mezi špičku podobných podniků svého durhu nejen u nás, ale i za hranicemi. Svědčí o tom plejáda borců z nejrůznějších zemí, kteří se za celou dobu historie podniku podařilo do Plzně nalákat.

„Jsem rád, že Souboj Titánů má své jméno a svoji prestiž," říká hlavní organizátor Marek Kaigl. Během posledních deseti let dorazili do Plzně borci nejen z České republiky, ale také z Polska, Německa, Rakouska,Holandska, Belgie i Běloruska nebo například až z Ruska. Desátý ročník tak slibuje mimořádný zážitek a právoplatně mají velká očekávání i fanoušci, jejichž přízeň si Souboj Titánů získal. Ví to i organizátoři a přípravu jubilejního ročníku nepodcenili.

„Diváci se můžu těšit na návrat osmičkové pyramidy ve váze 91 kilo v exkluzivním obsazení Petr Píno Ondruš, Petr Kareš, Adam Audy, ze Slovenska máme potvrzenou účast Tomáše Kohouta, ze Slovinska dorazí Tadej Toplak a další borci jsou ještě v jednání. Součástí turnaje budou také vložené superfighty, ve kterých už je jisté, že dorazí Alan Kapetanovič a Šimon Kutač," prozrazuje první potvrzená jména Marek Kaigl.

Již před časem organizátoři oficiálně potvrdili, že jubilejní 10.ročník mění datum svého konání. Vzhledem k tomu, že Souboj Titánů si za řadu let své existence v povědomí fanoušků vybudoval úzké spojení s Městskou halou Lokomotiva na Slovanech, nemohla padnout volba na jiné místo než právě na slovanskou sportovní halu. A to i přesto, že se kvůli prodlevám s opravami, musel posunout termín konání. „Fanoušky už jsme oficiálně informovali, že letos se Souboj Titánů odehraje až 20.prosince. Chceme jim skutečně nabídnout domovské prostředí Lokomotivy a vzhledem k tomu, že po posledních jednáních města už je jisté, že hala se nově otevře v polovině prosince, bude to mít pro diváky další bonus. Souhra náhod nám tak pomohla k tomu, abychom divákům nabídli o to větší zážitek. Exkluzivní bojové klání v rámci mimořádného jubilea a to vše v nově zrekonstruované hale," říká duchovní otec legendárního turnaje.

Ačkoliv do 10.ročníku Souboje Titánů zbývají ještě téměř tři měsíce, organizátoři už mají jasno i v časovém harmonogramu. Hala Lokomotivy se pro diváky otevře 20.prosince už od 16.hodin, o půl hodiny později odstartuje předzápasový program a od 18.hodin už vypukne hlavní večerní program.

Po loňské úspěšné premiéře nebude ani v letošním ročníku chybět Souboj Titánů - Prolog. Už v minulém roce se borci před samotným galavečerem představovali v obchodním centru na Slovanech a letos se bude mimořádný zážitek pro diváky opakovat. Opět v produkci Kiss Proton. „Se společností Kiss Proton spolupracujeme již řadu let a naše vzájemná souhra je mimořádná. I letos tak spolupráce samozřejmě pokračuje a v Galerii Slovany tak budou mít fanoušci možnost vidět borce naživo, opravdu tváří v tvář ještě před tím, než se pustí do samotných soubojů," láká Marek Kaigl.

Organizátoři v následujících týdnech budou postupně představovat všechny borce, kteří se v prosinci představí na 10.ročníku bojového turnaje. Veškeré aktuální informace budou fanouškům k dispozici na webu www.soubojtitanu.cz.

Historie a vítězové Souboje Titánů:
v roce 2004 byl první ročník ST
od roku 2005 je páteří turnaje pyramida o krále titánů
dosavadní vítězové Souboj Titánů :
2005, 2006 - Jiří Bursa - čtyřková pyramida
2008, 2010 - David Keclík - osmičková pyramida
2007 - Petr Píno Ondruš - osmičková pyramida
2009 - Jiří Žáka 2009 - osmičková pyramida
2011 - Anatólii Hunanyan - čtyřková pyramida
2011 - Filip Sýkora - čtyřková pyramida
2012 - Toni Milanovi - čtyřková pyramida

Dosavadní státy borců kteří již zápasily na ST.
CZ, SK, Polsko, Bělorusko, Rusko, Madarsko, Holandsko, Německo, Rakousko, Belgie, Portugalsko, Litva, Itálie, Chorvatsko,Turecko,

Lidé potřebují své vzory, aby mohli nalézt ve svém nitru hrdinu.

 

 

 

Loading...
1