Souboj Titánů vám přináší Street Fight champions

10. 10. 2022

Vážení sportovní přátelé a příznivci bojových sportů zejména. Vzhledem k přesunutí finálového  zápasu Pyramidy Souboje Titánů na měsíc březen 2023, vytváříme prostor pro další dceřiný turnaj Souboje Titánů, který nese příznačný název „STREET FIGHT“.

Už samotný název vypovídá o tom, že zde nepůjde o standardní turnaj se zavedenými pravidly, ale o zcela nový projekt. Projekt, který přiláká nejen příznivce bojových sportů, ale zejména fanoušky  netradičních zápasů s naprosto novými pravidly a otevřeným přístupem pro daleko atraktivnější boje.

Zde již nepůjde o bodové hodnocení, kde taktika zápasu rozhodně o vítězi. Zde půjde pouze a jedině o vítězství, kde jediným kritériem vítězství, je poslat soupeře k zemi! Žádná jiná možnost o vítězství soupeře rozhodnout nemůže! A proto jsme si jisti, že ani v letošním roce 2022, nebudete Vy diváci o nic ochuzeni!

Turnaj jsme rozdělili do kategorie pro naprosté nováčky, ve které budou zápasit nováčci a amatéři max do třech zápasů. Ti budou muset prokázat vůli a odhodlání prokousat se do vyšší úrovně. Zde půjde především vůbec o to, přežít zápas! Teprve pak, mohou fighteři postoupit do úrovně vyšší. Dalším levelem, je kategorie STREET FIGHT - TALENTS, kde primárním cílem je představit domácí talenty tak, aby na sebe strhli pozornost nejen diváků, ale zejména i dalších promotérů soutěží. V těchto obou kategoriích se představí hladoví vlčáci, kteří touží po vítězství tak moc, že pro ně udělají úplně všechno v rámci nastavených pravidel! A protože konkurence bude opravdu veliká, musejí v aréně cti, nechat i svou duši a možná ještě i něco navíc…

Všichni fighteři z těchto základních kategorií nechají v Aréně Cti úplně vše a to jen proto, aby se dostali do absolutní špičky turnaje, kterou právě je „STREET FIGHT - CHAMPOIONS!

Zde už mohou zápasit opravdu jen ti nejlepší profesionálové, zápasníci té nejvyšší úrovně a kvality! Tito válečníci již bojují o opravdovou a skutečnou slávu a čest. Prestiž, sláva a čest! Pro tyto atributy bojují fighteři v Aréně Cti!  A vy můžete být součástí dějin novodobých gladiátorů, kteří píší novou historii turnaje STREET FIGHT.

Právě z tohoto důvodu jsme pro vás připravili úplně nový systém hlediště diváků, které bude daleko více spjato se samotným dějištěm zápasiště. Diváci budou blíže fighterům, a budou daleko živěji moci samotné fightery podpořit z pozice potlesků, skandování. Protože toto, je největší poděkování všem aktérům v Aréně Cti.

V Aréně, kde nejdůležitějším atributem je Síla a Čest.

V Aréně, která po jediným názvem zprostředkuje úplně vše...

V Aréně  „STREET FIGHT“!

26. Listopadu /TJ Slavoj Plzen
hezké holky, drsní chlapi, nelítostné souboje
bm_oneworld_logo_vertical_black

Loading...
1