Souboj Titánů v novém! Evropský titul WFCA získal Brian Douwes

7. 12. 2014

Souboj Titánů otevřel novou éru skutečně ve velkém stylu. Diváci prestižní bojové show viděli souboj o Evropský titul WFCA i zbrusu novou disciplínu v podání vojového víceboje KMM.

Boj o evropský titul byl samotným vyvrcholením galavečera, ve kterém proti sobě nastoupili Luboš Raušer a holandský bojovník první kategorie Biran "Bad Ass" Douwes, byl boj o Evropský titul WFCA. Už předem bylo jasné, že v ringu proti sobě nastoupí dvě významné kapacity a bojovníci, kteří nikomu nic zadarmo nedají. Oba mají stejný KO potenciál a následný souboj těchto drsných mužů ukázal, že holandský fighter si do Plzně zkrátka přijel pro titul. Brian Douwes nakonec porazil Luboše Raušera 3:0 na body.

Novinkou letošního Souboje Titánů byl víceboj KMM složený ze tří kol. 1. kolo podle pravidel K1, 2. kolo podle pravidel Muay Thai a 3. kolo podle pravidel MMA. V KMM viděli diváci dvě klání. Jiří Štádler se postavil proti Vlastimilu Bařinkovi a fanoušci v tomto podání viděli nejspíš jeden z nejlepších soubojů večera. Bohužel pro domácí fandy vítězně z něj vyšel Vlastimil Bařinka. Ve druhém fightu v KMM se proti sobě postavili Mahmud Muradov a Kertész Róbert. V tomto případě byl úspěšnější Muradov.

Z plzeňských borců si vítězství připsal na konto Jan Tůma, který vyhrál nad Levente Magyarem po vzdání soupeře. Obecně hodně soubojů končilo buď vzdáním soupeře nebo technickým KO.

Souboj Titánů v novém! Celkový dojem nabral nový rozměr...

Novinkou letošního Souboje Titánů byla i zbrusu nová scéna a provedení, včetně světel a dalších vizuálních novinek. "Všechny novinky dohromady utvořily celkově zcela nový dojem a myslím, že diváci odcházeli spokojení," říká za organizátory Jiří Pěč. Souboj Titánů 2014 nalákal do haly Lokomotiva bezmála dva tisíce diváků.

Autor: www.qap.cz

Výsledky Souboj Titánů:
Brian Douwers (NL) vs. Luboš Raušer (CZE)
bodová výhra o evropský titul WFCA
Jirka Žák (CZE) vs. Iwan Pang (NL)
KO ve 3. kole
Honza Tůma (CZE) vs. Levente Magyar (HUN)
KO v 1. kole
Petr Hruška (CZE) vs. Tomáš Babka (CZE)
RSC ve 2. kole
Makhmud Muradov (CZE/UZB) vs. Róbert Kertész (HUN)
TKO ve 3. kole
Vlastimil Bařinka (CZE) vs. Jiří Štádler (CZE)
bodová výhra
Jakub Hostinský (CZE) vs. Matěj Kozubovský (CZE)
bodová výhra
František Adam (CZE) vs. Daniel Zámečník (CZE)
bodová výhra
Daniel Zdeněk (CZE) vs. Honza Kapr (CZE)
bodová výhra

 

Loading...
1