Souboj Titánů-složení pyramidy.

29. 8. 2012

Vážení sportovní přátelé,

Jako tikot atomových hodin se opět neúprosně přibližuje doba finálního střetu bojovníků na již tradičním vrcholu podzimu, galavečeru SOUBOJ TITÁNŮ 2012.
Nechceme vás napínat, a tak odpalujeme startovní listinu rovnou jedním z vrcholů večera. Čtyřčlennou pyramidou K-1 ve váze -86kg. Ve Váze která nabízí rychlost , tvrdost a diváckou atraktivitu. Po pečlivém výběru Vám předkládáme tato jména:

David Keclík
Filip Sýkora
Jan Tůma
Miroslav Cingeľ


Pokud Vás stejně jako nás po přečtění těchto jmen zaplavili emoce a vzrušené kalkulace, jsme na stejné vlně... Nabízíme Vám dva šampiony Souboje Titánů, kteří se již jednou střetli v neuvěřitelně vyrovnaném souboji, který může mít epické pokračování..Prvně do pyramidy nastupuje také muž s železnou bradou a úderem ,který může ve vteřině přepsat všechny prognozy..A do toho všeho přichází čerstvý vítr ze Slovenska, který od poslední Plzeňské návštěvy notně nabral sílu a rychlost.

Tohle stádo nemá slabých kusů!!
Nabitá startovka,nabití borci, elektrizující Plzeň..
Další informace již brzy!
Souboj Titánů finále 2012

 

Předprodej vstupenek zahájen.
K zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 24.11.2012 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

Loading...
1