Souboj Titánů se opět blíží !

2. 2. 2012

V paměti diváků i soutěžících je stále minulé listopadové finále kickboxerského turnaje Souboj Titánů a hlavní organizátoři Marek Kaigl a Petr Ottich mají plné ruce práce s přípravou nového ročníku.

To se uskuteční 14.dubna v hale plzeňské Lokomotivy. Dubnem 2012 bude odstartovaná nová edice turnajů Souboje titánů pod názvem Exclusive, jehož dominantní částí budou samostatné Super fighty a Top fightry, které budou postaveny tak, aby splňovaly náročné nároky této vzrušující podívané. Jakmile to bude jen trochu možné, zveřejníme sestavy bojových dvojic, které se v ringu předvedou. V závěrečných jednáních se počítá se známými borci, jako jsou Hutník, Sýkora, Alena Holá, Tůma, Štádler, Plešinec a další a svými výkony jistě překvapí i borci s méně zvučnými jmény.

 

Organizátoři se připravují i na zatím vzdálený rok 2013. V tomto roce se „proboxujeme" k již desetiletému výročí Souboje Titánů. Na toto kulaté jubileum plánujeme divácky atraktivní podívanou - pyramidu bez rozdílu vah. Tam se střetnou jednotliví vítězové Titánů a turnaj ponese označení Turnaj Králů. Pánové Kaigl a Ottich nadále využívají organizačního umu, který získali za dlouhá léta pořádání turnajů ke spokojenosti stále větší stáje fanoušků bojových umění. Také je třeba poděkovat představitelům Krajského úřadu města Plzně podporu, kterou vyjádřili tím, že Krajský úřad se stal hlavním garantem Souboje titánů již po několik ročníků.
Petr Lukeš

Loading...
1