Souboj Titánů- rekapitulace.

6. 4. 2011

Již tento pátek v hale Lokomotivy Plzeň odstartuje nový ročník „Souboje Titánů". Na co se mohou diváci těšit? Již od 17.30h. začnou zápasy vybraných amatérských zápasníků, kteří se postarají o zahřátí a správné naladění obecenstva. Hlavní program startuje v 19h. Největší pozornost se zřejmě bude upírat ke dvěma čtyřčlenným pyramidám. Ta ve váze -72,6kg. nabídne rychlost, techniku a rvavost typickou pro lehčí váhy. Borci Jan Fenrich, Petr Dvořák a Martin Kališ už mají velké zkušenosti, naproti tomu mladý a silný Jura Vasilišin může být černým koněm. V hlavní pyramidě -86kg. se představí loňský finalista Filip Sýkora, který ale hned v prvním zápase narazí na velice ostříleného a rozjetého Jana Homolku . Na druhé straně pavouka na sebe narazí Radim Kušnirak a Saša Petrus - to bude jistě válka, kde bude K.O. viset ve vzuchu. Velké emoce se dají očekávat od premiérového zápasu žen, ve kterém se Alena Holá pokusí s polskou soupeřkou prodloužit svoji letitou domácí neporanitelnost. Tradiční hromobití diváků v hale jistě požene vpřed domácí borce Jiřího Štádlera a Jana „Iron" Tůmu jehož zápasy mají elektrizující atmosféru a zpravidla nekončí na body. Velmi zajímavé bude i vystoupení Pavla Plešince, který jako „muž ulice" poprvé vstupuje do ringu aby čelil profesionálnímu bojovníkovi. Vše podpořeno kvalitní podiovou show, světly a zvukem.

Tak jako jaro nastupuje s novou silou a energií, je tu nový ročník Souboje Titánů. Večer nabitý akcí, novými tvářemi, novými touhami a novými sny!

Zažijte to s námi!

Team Souboje Titánů

Předprodej vstupenek.
K zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 8.4.2011 (pátek) do 17.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  450 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

Loading...
1