SOUBOJ TITÁNŮ - PYRAMIDA 2014

3. 11. 2014

Vážení vyznavači bojových sportů a tradičních turnajů zejména.

Opět se blíží listopadový podzim s očekáváním konce letošního roku, tradičních vánočních svátků a novoročních předsevzetí roku následujícího. Plzeňskou metropoli pojí toto období již více než deset let tradice, která má v podtextu ikony napsané potem a krví válečníků.

Novodobých gladiátorů, kteří bojují každým rokem o mety nejvyšší a zejména o vaší přízeň. Ano řeč je o tradičním top evropském turnaji bojových sportů „Souboji Titánů". 28. listopadu opět budeme svědky nezapomenutelné podívané a velkolepé show, která nám naservíruje to nejlepší z evropské scény v disciplínách K1, Muay thai, MMA a KMM.
Pořadatelé akce nás opět překvapí jako každý rok něčím co zde uvidíme po prvé jako absolutní premiéru. Hovořím o úplně nové disciplíně KMM, kde v jednom fightu uvidíte dva fightery v každém kole v jiné z výše uvedených disciplín kde v prvním kole nastoupí borci v K1 ve druhém kole v muay thai a v kole třetím v MMA. Disciplína je o to zajímavější že se v ní představí i plzeňský matador Jiří Štádler, který již nejednu dokázal postavit diváky ze sedadel. Obrovským tahákem bude jistě zápas o Evropský profesionální titul a tradičně klenotem Souboje Titánů jistě bude účast v pyramidě K1, borce světové třídy a ikony českého Muay thai Jirky Žáka.
Toto je jen stručný výčet nabídky startovní listiny, která ovšem uvádí základní data fighterů, jenž píší tradici v aréně mezi čtyřmi provazy plzeňské metropole. Opravdovou sílu a význam všech článků pochopí čtenář jedině tehdy, pokud skutečně navštíví arénu na Slovanech osobně a nasaje atmosféru chuti po vítězství, respektu fighterů v aréně a skutečné úcty ke všem, kteří v aréně zápasí. Dokud o legendách pouze čteme, můžeme je obdivovat ovšem nikoli pochopit. Pokud budeme chtít opravdu zažít to o čem jen sníme musíme znát jak výhra chutná a cítit sílu pěstí, kolen a loktů v aréně na vlastní oči. Ten kdo v listopadu nepřijde na Souboj Titánů do arény cti, jakoby měsíc prospal. Myslím že nehovořím jen za sebe protože jsem si jistý že nikdo nebude litovat pokud do haly na Slovany váží své kroky. Jsem si jistý že to co zde uvidíte na vlastní oči bude rozhodně stát za to...

 

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště v ceně 400 Kč jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly
TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.
Vstupenky na plochu za 500 Kč a stolky k ringu pro 4 osoby které jsou již od 6000 Kč jsou na objednávku přes email.
Všechny druhy vstupenek si můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Pro mimo plzeňské je také možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 28.11.2014 (pátek) do 16.00 hodin.

 


Loading...
1