Souboj Titánů – promo

19. 11. 2009

Titáni se fanouškům představí při show na Borských polích Plzeň - Show, při které se fanouškům představí hvězdy sobotního Souboje titánů, se už v pátek chystá v nákupním centru Borská pole v Plzni.


„Bojovníky lidem představíme, následovat bude veřejné vážení i oficiální focení. Chybět nebudou ani rozhovory s favority," nastiňuje program promoakce Marek Kaigl.
Hlavní událostí ovšem bude rozlosování zápasů do finálové pyramidy, z níž nakonec vzejde nový král titánů.
Návštěvníky centra pobaví i bohatý doprovodný program, v němž nebudou chybět ukázky různých bojových umění nebo vystoupení tanečního souboru.
Program večera začíná v 17.30 hodin, bojovníci dorazí na místo o půl hodiny později. Už tradičně přijedou z prezentace v hotelu Hazuka luxusními limuzínami.

Souboj titánů tentokrát přivítá profesionální borce ze všech koutů Evropy, chybět nebude třeba Portugalec Evora, Němec West či Rus Vakhitov. Hlavním favoritem na vítězství je však chomutovský šampion Jiří Žák. „Budu se snažit fantastické plzeňské publikum nezklamat," slibuje. Láká i kvalitní obsazení vložených duelů, největším tahákem je stále populárnější ultimátní zápas, v němž se představí André Reinders proti Alekseji Voronovovi.
Galavečer se uskuteční v sobotu od 18.00 hodin v Městské hale na Slovanech.

SOUBOJ TITÁNŮ - Clash of the Titans K-1rules , Thaibox,

Loading...
1