SOUBOJ TITÁNŮ - PROLOG

9. 3. 2013

SOUBOJ TITÁNŮ OTEVÍRÁ NOVOU SEZONU
BORCI SE PŘEDSTAVÍ JEŠTĚ PŘED OSTRÝMI BOJI

Nový ročník největší bojové události západních Čech startuje. Přípravy na jarní kolo Souboje titánů v Plzni finišují už maximální rychlostí. Souboj Titánů exklusive je na programu  15.března tradičně v hale Lokomotiva na Slovanech.

Milovníci bojového umění mají tentokrát mimořádnou možnost vidět všechny borce ještě před tím, než nastoupí do ringu. A to skutečně zblízka. Ještě před samotným zahájením proběhne letos totiž oficiální vážení bojovníků před turnajem veřejně v prostorách Galerie Slovany.

Od 15 hodin odstartuje Souboj titánů prolog a divákům se představí kompletní osazení a oficiálně se představí i startovní listina. To, co jindy zůstává divákům přísně utajeno, bude tentokrát naprosto otevřené všem. Kromě povinné lékařské prohlídky, která je soukromá, budou mít diváci možnost nahlédnout do zákulisí „předzápasových" příprav. V Galerii Slovany proběhne kromě klasického focení borců také vážení, které je nedílnou součástí celé procedury. Jarní Souboj titánů exclusive se tak stává opravdu výjimečným. Divákům nabídne i to, co obyčejně zůstává za uzavřenými dveřmi realizačního týmu a bojovníků. S borci tak absolvují v podstatě celý odpolední program až do samotných bojů.
Pokladna v hale Lokomotiva se otevírá úderem 17. hodiny, takže koho by nalákala přehlídka celé sestavy jarního kola v Galerii Slovany ještě těsně před jeho začátkem, má možnost si vstupenky zajistit přímo na Lokomotivě před zahájením celého večera. A je skutečně na co se těšit.

Jedním z největších taháků bude po šesti letech návrat Petra Pína Ondruše a samozřejmě celá řada domácích bojovníků včetně Jiřího Štádlera, Václava Pejsara nebo Šimona Kutače. Do ostrých bojů vstoupí také ženy a právě dívčí duely se řadí mezi největší lákadla večera. Vůbec poprvé navíc nebude chybět super těžká váha.

SOUBOJ TITÁNŮ - PROLOG  Galerie Slovany

 

 

Vstupenky do hlediště v ceně 350 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva,
Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 15.3.2013 (pátek)
od 17.00 za plnou cenu 400 Kč hlediště, 500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz.
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě v den akce.

 

 

Loading...
1