SOUBOJ TITÁNŮ PROBĚHNE TĚSNĚ PŘED VÁNOCI

13. 8. 2013

Bojová událost roku Souboj Titánů 2013 se blíží. I když proběhne až za několik měsíců, organizátoři už mají přípravné práce rozjeté na plný plyn. Také v letošním roce se tak diváci můžou těšit na exkluzivně obsazenou stratovní listinu a samozřejmě špičkové sportovní výkony.

Jedna z nejsledovanějších sportovních událostí na západě Čech v letošním roce vstupuje do jubilejního 10.ročníku a už předem je tak jisté, že fandové bojových sportů se můžou těšit na opravdovou lahůdku. Letošní ročník se ovšem ponese v duchu jedné zásadní změny.  Oproti  předchozím ročníkům se posune termín bojového galavečera z listopadu na prosinec.

„Vzhledem k tomu, že jsme chtěli zachovat tradiční místo konání, kterým je Městská hala Lokomotiva na Slovanech, musíme akceptovat průběh rekonstrukce haly. Myslíme si, že 10.ročník by se měl oslavit tam, kde jsou na to diváci již řadu let zvyklí,a tak jsme se rozhodli vyčkat a termín posunout, než hledat jiné zázemí," říká k velmi podstatné změně Marek Kaigl. Novým termínem je 20.prosinec 2013. „Původní termín byl 23.listopadu, teď se Souboj Titánů posunul až na 20.prosince. Z určitého pohledu si myslím, že to nakonec bude výhodou. Jubilejní ročník si nakonec diváci vychutnají v klidu těsně před Vánoci, kdy už je většinou  takový ten klid před svátky a budou si tak moct užít galavečer naplno," dodává Kaigl.

Vstupenky na 10.ročník Souboje Titánů budou opět k dostání přímo na místě, ale bude je možné objednat také s předstihem po telefonu nebo e-mailem. Další organizační detaily budou pořadatelé postupně zveřejňovat na internetovém serveru www.soubojtitanu.cz . Právě tam se také postupně představí všichni závodníci.

 

Loading...
1