Souboj Titánů připraven.

22. 11. 2017

Vážení sportovní přátelé a příznivci bojových sportů zejména. Od zahájení tolik očekávané sportovní události roku, kterou bezesporu Souboj Titánů je, nás dělí již jen několik málo hodin. Souboj Titánů má v plzeňské metropoli již 14 letou tradici. A stejně tak jako se každým rokem sjíždí do plzeňské metropole ti nejlepší bojovníci z celého světa, přijedou i v roce letošním top fighteři, kteří se utkají v aréně cti o titul krále Souboje Titánů. Každým rokem pravidelně zvyšujeme kvalitu a úroveň turnaje, stejně tak jako měníme i jeho scénář. Důvody jsou prosté. Jde nám především o to, aby turnaj ve vašem povědomí neupadl do šedi monotónnosti. Proto vám i v roce letošním přinášíme jedinečnou a neopakovatelnou show, která se již nebude opakovat. Zvýšené nároky na kvalitu soutěže a vyšší náročnost organizace turnaje vyžaduje naprosto profesionální realizační team celé akce. Problémům se nevyhnul ani ročník letošní. V tvrdé přípravě na gala večer došlo u několika zápasníků k závažným zraněním, které nedovolily těmto fighterům do turnaje nastoupit. Bohužel tyto faktory způsobily částečné změny ve startovní listině. Ovšem díky profesionální organizaci celého realizačního teamu dnes s jistotou můžeme hovořit o výborném obsazení celého turnaje. Diváci nebudou ochuzeni o nic, co bylo v předcházející propagaci na stránkách Souboje Titánů avizováno. Na turnaji uvidíte domácí hvězdy v podání obou bratrů Štádlerů. Nebude zde chybět ani vystoupení plzeňského matadora Lukáše Šimka s vycházející pražskou hvězdou Kryštofem Marešem. Akční podívanou rozhodně zajistí supertěžké váhy, které představují především Alan Kapetanovič, Marcel Oravec, Michal Reissinger a Mustafa Kol. Dále uvidíte hvězdně obsazenou čtyřkovou pyramidu střední váhy v zastoupení Víta Vokouna, Ondřeje Marvana, Bernarda Plavce a Petra Haisera. Gala večer uzavře top finálový zápas, ve kterém se střetnou dva opravdoví titáni se vším všudy, kteří rozhodně budou ozdobou finálového večera. Domácí barvy bude hájit legenda českého Muay thai Jirka Žák. Soupeřem Jirky Žáka bude top fighter, uzbecké kladivo Akhmet Alimbekov. Celou akci bude provázet nespočet pozvaných VIP hostů, kde nebude chybět ani zástupce velvyslance Thajského království.

V předvečer celé akce můžete být součástí oficielního vážení fighterů včetně podpisové akce v OC TESCO na Rokycanské. Vážení proběhne v pátek 24.listopadu od 18:00 hod. Samotný gala večer Souboje Titánů je stanoven na sobotu 25.listopadu od 18:00 hod. Otevření haly pro veřejnost je stanoveno na 17:00 hod.
Oficiální after party Souboje titánů pak bude připravena v Pantheon music clubu.

Jménem celého realizačního teamu Souboje Titánů bych vám všem chtěl poděkovat za dlouholetou diváckou přízeň a za každoroční účast přímo v kotli samotné akce. Protože bez vás a zejména bez fantastické atmosféry, kterou vždy v plzeňské aréně vytvoříte, by fighteři neměli ten opravdový důvod nechat v aréně cti celé své válečnické srdce. Fighteři vstupují do arény letos stejně tak jako každým rokem, aby demonstrovali svojí sílu a hájili válečnickou čest! Vstupují do arény, kde tvoří dějiny bojových sportů! Den kdy vznikají legendy se blíží! Bitvu o krále Souboje Titánů zažijeme již tuto sobotu! 25 listopadu od 17:00 hod, Lokomotiva Plzeň. Zde nesmíte chybět. Síla a čest!

Předprodej vstupenek:
Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00.
V prodejně ALFA TACTICAL Družby 1014/19, Plzeň, Po - Pá 9:00 - 12:00, 12:45 - 17:30

Vstupenky budou k zakoupení i v den akce na pokladně haly.
Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště získáte na telefonním čísle 377 321 421.
Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek a vstupenek na plochu získáte na telefonním čísle: 731 410 410

 

Loading...
1