Souboj titánů přinese exkluzivní boje

16. 9. 2014

V Plzni se bude poprvé bojovoat o titul WFCA

Největší fighterská show Souboj Titánů opět po několika měsících hlásí návrat. Po velmi úspěšném Souboji Titánů Exclusive, který v dubnu předčil veškerá očekávání fanoušků i odborníků, je tady opět galavečer se vším všudy. Pořadatelé dostáli slova a další ročník pojali skutečně velkolepě.

Galavečer, který se proběhne 28. listopadu v Městské hale Lokomotiva na Slovanech v Plzni, přinese celou řadu novinek a premiérově i jednu světovou specialitu. Organizátoři totiž přišli s ohromnou výzvou a publiku představí zcela nový rozměr zápasů - KMM. Jedná se o tzv. víceboj. Je to kombinace několika stylů bojových sportů složenou ze tří kol: 1. kolo podle pravidel K1, 2. kolo podle pravidel Muay Thai a 3. kolo podle pravidel MMA.g

„Výjimečné je to v tom, že takovou podobu zápasu ještě nikdo na obdobných turnajích nezkusil. Z velké části jde o reakci na světový trend, kdy i řada zápasníků, kteří prioritně dělají postojové disciplíny, zkouší i další jako třeba MMA. Půjde tedy o atraktivní pojetí boje pro novou generaci zápasníků ze kterých se stávají „UNIVERZÁLNÍ VOJÁCI", přibližuje hlavní myšlenku letošní novinky sportovní manažer Souboj Titánů Petr Ottich. Divákům slibuje nová disciplína vysokou kvalitu velkými jmény. V šestici bojovníků totiž nebudou chybět Petr Píno Ondruš, Mahmud Muradov a Jiří Štádler.

Mimořádnost listopadového Souboje Titánů ovšem podtrhují také další exkluzivní body programu, které budou gradovat. Už teď pořadatelé potvrdili skutečně unikátní událost. „Vůbec poprvé se v Plzni uskuteční zápas o profesionální titul WFCA v těžké váze podle pravidel K1," říká ředitel turnaje Marek Kaigl. Za Českou republiku se v bojích představí nejtěžší česká jednička C.M.T.A. ( České Muay-Thai Asociace,o.s) - elitní fighter Luboš Raušer. Ten se v posledních měsících dokázal dostat z váhy okolo 120 kilo na úctyhodných 106 kilo, což slibuje právě u tohoto závodníka formu těch nejvyšších kvalit.

Samotná pyramida Souboje Titánů bude tentokrát čtyřková, to znamená složená ze čtyř závodníků. „Vsadili jsme na kvalitu, luxusní zápasy a prestiž. Chtěli jsme fanouškům dát mimořádně vybroušený program, abychom je ani na jedinou chvilku večera nenechali v klidu. Myslím, že volba byla správná. Souboj Titánů ještě během jediného galavečera nepřinesl tolik zážitků. Navíc už teď můžeme prozradit jedno exkluzivní jméno pro pyramidu. Když řeknu - Jiří Žák - nic víc nemusím dodávat," říká natěšeně Marek Kaigl s tím, že startovní listinu a jména dalších borců, na které se mohou diváci těšit, budou pořadatelé postupně zveřejňovat.

Ačkoliv do galavečera Souboje Titánů zbývají ještě víc jak dva měsíce, vstupenky už jsou v prodeji. K dostání jsou na vrátnici haly Lokomotiva a objednávat je možné také přes internet na e-mailu gala@soubojtitanu.cz.

Loading...
1