SOUBOJ TITÁNŮ přichází!

9. 11. 2016

Historie a kulturní dědictví, jsou nedílnou součástí každé metropole evropského kontinentu. Stejně tak jako sportovní show bývá čím dále častější ikonou mnoha měst, charakterizující dnešní dobu. Pokud vyslovíme město Plzeň, vybaví se každému z nás na prvním místě světoznámý pivovar a samozřejmě i skvělý hokej a fotbal. Ovšem fenoménem 21. století jsou v současné době bojové sporty. Zejména ty plno kontaktní. Z hlediska popularity jsou momentálně na vrcholu MMA, které v mnohém zastínily box, kickbox i muay thai... Město Plzeň, se po právu může zařadit mezi evropské stálice z hlediska pořádání sportovních soutěží bojových sportů té nejvyšší kvality. Tradice, prestiž a profesionální úroveň, jsou ikonami turnaje sahajícího až do roku 2004. Ano, řeč je o „Souboji Titánů". Turnaje, který každoročně vyprodá plzeňskou sportovní halu Lokomotivy do posledního místečka. Za tuto krátkou dobu si turnaj vydobyl vysokou oblibu nejen u mnoha diváků, ale zejména i respekt u všech fighterů světové úrovně. Za myšlenkou a vznikem celého projektu se skrývá jméno ředitele turnaje p. Marka Kaigla. Současně zárukou té nejvyšší kvality zápasů je pak jméno sportovního ředitele turnaje p. Petra Otticha. V průběhu 13 leté existence vývoje turnaje, dospěl Souboj Titánů zásadních změn a to nejen v dominanci disciplíny MMA, ale i v aréně jako takové. Poprvé diváci místo 16 provazů ringu, uvidí v plzeňské hale na Slovanech fighty MMA přímo v kleci. Zápasit se bude dle pravidel UFC.

Začátek prodeje vstupenek na místě bude zahájen od 17:00 hod a zahájení programu soutěže od 18:00 hod. Show je datována tradičně na sobotu 19. listopadu. Diváci se mohou těšit jak na domácí fightery tak i na světové veličiny MMA. Západočeský region, budou reprezentovat fighters z MMA Karlovy Vary ve váze do 66kg Lukáš Zachariáš. Druhý karlovarák Radek Šopov, nastoupí ve váze do 75kg již za TKBC Praha. Oba borci jsou odchovanci ikony českého MMA, Jaroslava „Číňana" Poborského, který má týden před Soubojem Titánů prestižní zápas v Bobycentru Brno. Dalším západočeským zástupcem na turnaji v Plzni, bude ve váze do 61 kg Martin Šíma z Milenium gym Klatovy. Kvalitní zápas můžeme ve váze do 93kg očekávat od Stanislava Sobotky z Monster gymu Praha, jehož trenérem je živoucí legenda českého MMA, Petr „Monster" Kníže. Jeho soupeřem je taktéž kvalitní fighter, Dušan Glezlo z Gladiátors gym České Budějovice. Konečně domácí zastoupení Plzně, bude reprezentovat ve váze supertěžké Vojta Mezsároš z MMA Kotelna Slovany & David Soukup z MMA Plzeň. V další supertěžké váze uvidíte Ondřeje Kuncla z Klubu Char-on mma Plzeň. Za Titán klub Plzeň nastoupí ve váze do 57kg Radek Štádler a ve váze do 75 kg jeho bratr Jiří Štádler, jehož soupeřem bude německý Umol Nafocil.
Vrcholem večerní show pak bude zápas o titul CFC ikony českého MMA, Martina Šolce z PriMMAt gym Praha. Soupeřem Martina Šolce, bude Chorvat Stjepan Bekavac.

Tento fight slibuje neopakovatelnou podívanou, protože výsledky obou fighterů jsou opravdu za hranicí očekávání. Oba fighteři disponují vynikající technikou na zemi, stejně tak i technikou a zejména vysokou tvrdostí v postoji. Martina Šolce jsme mohli
vidět v zápase s brněnským samurajem Jiřím „Denisou" Procházkou. Zmíněný zápas zvedal diváky doslova ze sedadel a do dnes zasvěcení znalci hovoří o tomto fightu, jako o jednom z nejlepších na České scéně. Na druhou stranu chorvatský soupeř má za sebou skalpy fighterů jakým je například Petr „Píno" Ondruš a další.

Takže přátelé, pokud chcete zažít napětí v klidu a teple, nikam nechoďte, zůstaňte doma a v klidu sledujte vaše oblíbené seriály na Nově... Ovšem pokud chcete zažít něco neopakovatelného, něco o čem si budete vyprávět ještě další týdny, vaše kroky musí zákonitě mířit v sobotu do plzeňské arény. Staňte se i Vy součástí rukopisu dalších sportovních dějin. Protože tohle bude bitva gladiátorů, v pátek se v plzeňské lokomotivě rozpoutá válečné peklo, které určí nového vítěze arény, nového vítěze CLASH FC...
Předprodej vstupenek k dostání na recepci HIT reality Plzeň
Jedlová 4, Plzeň Slovany Po - Pá 07 - 17:00 hod
Tel: 377 321 421

Vstupenky si také můžete objednávat přes email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

 

Loading...
1