Souboj Titánů nabídne to nejlepší.

16. 11. 2010

Souboj Titánů nabídne to nejlepší

Na turnaji se představí borci ze šesti zemí Evropy.

Plzeň - Galavečer Souboj Titánů nabídne 20. listopadu v plzeňské hale Lokomotivy to nejlepší, co český ringový sport nabízí.
V šestnácti soubojích se představí bojovníci z Evropy a samozřejmě z Čech.


Turnaj zahájí pět předzápasů. Z domácích borců budou k vidění Václav Pejsar, Lukáš Šimek, Jakub Brada nebo Šimon Kutač.
Do pyramidy zasáhne osm borců ze šesti zemí a utkají se o korunu krále Souboje Titánů.
České barvy bude hájit trojlístek borců.  Čerství mistr světa aociace ISKA Jiří kopečný, mistr světa a mistr Evropy v kickboxu s lowkicky Lukáš Wolf. Bojovník přezdívaný "Vlk" se v Plzni představil už na eliminačním turnaji, kde v superfightu porazil na body Alexeje Kunčenka.
Třetím zástupcem v pyramidě bude svěřenec Jana Vávry z gymu KTSO Praha Filip Sýkora.
V superfightech budou k vidění tři zápasy. V prvním se představí oblíbený plzeňský bojovník a mistr světa v kategorii lowkick Jiří Štádler. Ve druhém vyzve Zdeněk Švamberk z Prahy Václava Tomana. Hlavním trhákem ovšem bude souboj Jana Tůmy s Alexandrem Petrusem. „K zápasu s Petrusem můžu říct jen, že se kapánek pomátl a že ho rád vyléčím," dodal plzeňský bojovník Jan Tůma.
Vloženým utkáním by měl být zápas v muay thai ve váze 72,57 kg, vypsaný na pět kol po dvou minutách, podle plných pravidel. „Je to na spadnutí a na turnaji by se měl představit šampion z klubu Thaiboxing Hodonín Jakub "Jakuza" Steidl, který zápasí i v Thajsku. Soupeřem mu bude svěřenec Viktora Petrlíka z Lanna Gym Praha Michal Krčmář. Takový zápas v Plzni ještě nebyl," říká organizační ředitel Souboje Titánů Marek Kaigl.
Obsazení finálové Pyramidy: Marcel Jager (SK), Filip Sýkora (CZ), Jiří Kopečný (CZ), Lukáš Wolf (CZ), Dário Kadič (Bosnia and Hercegovina), David Keclik (Austria), Alexej Kunčenko (Rus), Enrico Oschlies (Ger).
autor: PAVEL NOVÁK

20.listopadu 2010 Den kdy se rodí legendy ...

Předprodej vstupenek .
K zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 20.11.2010 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  450 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

 

 

Loading...
1