Souboj Titánů nabídne finále

3. 11. 2011

Plzeň - Vůbec poprvé bude znát Souboj Titánů ve své sedmileté historii šampiony hned ve dvou kategoriích. O krále Souboje Titánů se bude válčit ve váze do 72,6 kg a ve váze do 86 kg.

Plzeňská ČEZ Aréna nabídne 19. listopadu porci 16 zápasů. V hlavním programu budou k vidění čtyři superfighty a zápasy v eliminacích o krále Souboje Titánů.

V pyramidě do 72,6 kg se představí Jan Fendrych, Anatolij Hunanyan, Michal Krčmář a Ollí Koch z Německa. V těžší váze do 86 kg se o krále utkají loňský finalista Filip Sýkora, Jiří Kopečný, běloruský závodník Stanislav Zaniewsky a Tyron Prest West z Německa.
Neméně zajímavou podívanou nabídnou super fighty. O „Plzeňskou supertíhu" se utkají Pavel Plešinec s Jakubem Menclem. Atraktivní podívanou jistě nabídne i zápas miláčka plzeňského publika Jiřího Štádlera s teplickým Janem Moncolem. Dále do ringu vlítne bojovnice z Nýrska Alena Holá a vyzve Evu Líškovou.

Zlatým hřebem večera bude fight populárního Ondřeje „Spejbla" Hutníka, který letos v Bangkoku vybojoval titul mistra světa v muay thai v těžké váze. Spejbl se v Plzni představil naposledy před dvěma lety a neprohrál zde jediné utkání. Letos vyzve v západočeské metropoli ruského šampiona Shamila Abasova.

Prodej vstupenek zajišťuje SazkaTicket.

PAVEL NOVÁK

 


Vstupenky do hlediště zajištuje SAZKA TICKET - www.sazkaticket.cz.

Informace o prodej vstupenek na plochu a ke stolkum je v sekci VSTUPENKY - www.soubojtitanu.cz

 

Lidé potřebují své vzory, aby mohli nalézt ve svém nitru hrdinu.

19.listopadu 2011 Den kdy se rodí legendy ....

Loading...
1