Souboj Titánů – Finálový přehled

18. 11. 2009

Vážení sportovní přátelé,
brána finálového galavečera se pomalu otevírá. Souboj Titánů finále 2009 překonává ve všech ohledech minulé ročníky. Složení pyramidy již účastí ruského borce přesáhlo hranice Evropy a přítomnost zápasníků z Holandska, Portugalska a Bosny a Hercegoviny jen potvrzuje náročnost letošního finále. Každý bojovník byl pečlivě vybrán a má nesporné kvality a vůli v této mimořádně těžké konkurenci uspět. Připomeňme si, kdo bude o vítězství usilovat:

Obsazení pyramidy:

1.Cairo Redouan
-Team Slamm Netherlands
2.Onufer David
- Rasant gym Teplice Czech Republic
3.Žák Jiří
- Hanuman gym Praha Czech Republic
4.Leonildo Evora
- Portugal
5.Šenkýr Tomáš
- Ares gym Žilina Slovakia
6.Nermin Juka Halovic
- K1 team Poturak Bosnia and Hercegovina
7.Vakhitov Artem - Russia
8.Tyron Priest West

- Germany


Pyramida reserve fight:

Filip Sýkora vs. Miroslav Cingeľ

Kromě soubojů o krále Titánů můžete sledovat i velice zajímavé superfighty, jejichž složení slibuje dramatickou a vzrušující podívanou. Za Plzeň Jan „Iron" Tůma. Poprvé v rámci galavečerů Souboje Titánů budete moci také shlédnout zápas v MMA a to v podání českého top zápasníka Andrého Reinderse a jeho litevského soupeře.

Obsazení superfightů:

Jiří Apeltauer vs.
Adam Chajkin
Jan Tůma vs.
Dario Kadic
Andre Reinders vs.
Alexej Voronov

Slavnostní zahájení galavečera je v 18:00 hod.

Ovšem již od 16:30 hod se můžete rozehřát na zápasech superligy v thaiboxu. Talentovaní borci si Vás jistě budou chtít získat a nechají v ringu vše. Toto je líheň budoucích Titánů...

Předzápasy superligy: 3x2 thaiboxing

Šimon Kutač vs. Radim Jaroš
Marek Wenzel
vs. Jakub „Jakuza" Steidl
Petr Matějka vs. Martin Kališ
Jiří Štádler vs. Allabjan Vladimír


Souboj Titánů navštíví významní hosté jako hokejisté Martin Straka a Michal Dvořák, dále pak radní a zastupitelé města Plzně, hejtmanka Plzeňského kraje Milada Emmerová, starostové okolních obcí, ruští partneři a podnikatelé, technický ředitel asociace W.F.C.A. Dr.Rick Cocu z Holandska a další.

Galavečer bude natáčen Českou televizí. Těšit se můžete na efektní vizuální show, která je zase o krok dál než posledně a jistě přispěje k vytvoření té správné atmosféry.

Udělali jsme všechno proto, aby byl Souboj Titánů finále 2009 nevšedním a intenzivním sportovním i společenským zážitkem.

Těšíme se na něj spolu s Vámi!

Team Souboje Titánů

SOUBOJ TITÁNŮ - Clash of the Titans K-1rules , Thaibox,

Loading...
1