SOUBOJ TITÁNŮ EXCLUSIVE - výsledky

16. 4. 2012

Sobotní večer se v hale Lokomotivy opět nesl ve znamení tvrdých soubojů v K-1 a Muay Thai. Ve znamení SOUBOJE TITÁNŮ.
Po předzápasech, které dostaly diváky do provozní teploty, začal hlavní program.

V prvním zápase -76 kg Šimon Kutač z Titán clubu Plzeň rozhodl o své výhře již v prvním kole a porazil K.O. svého soupeře Ilju Davida z CHB Gym Karlovy Vary.

V dalším zápase -86 kg se utkali Alexandr Petrus reprezentující Millenium gym Klatovy s Tomášem Penzem z BFC Liberec. Penz byl v zápase tím tvrdším a aktivnějším, a proto se nakonec také radoval z vítězství na body.

Domácí Jiří „George" Štádler se utkal ve váhové kategorii - 70 kg s borcem z KBC Příbram Jurijem Vasilišinem. Tento technický zápas byl plný výměn a nesl se ve velkém tempu. Nakonec výhru na body zaslouženě „ukořistil" Jiří Štádler.

V zápase supertíh porazil Jakub Mencl ze Spartaku Žebrák jednoznačně na body svého soupeře Viléma Fencla boxujícího za Bulldogs gym Mladá Boleslav. V zápase se hodně kopalo, ale Mencl nakonec prosadil lepší boxing a byl v zápase i tím aktivnějším a přesnějším.
Další zápas bez rozdílu vah měl velmi rychlý průběh, když Alan Kapetanovič z TKBC Praha po sériích tvrdých kopů a úderů porazil již v prvním kole K.O. Václava Pejsara z Titán clubu Plzeň.

Po přestávce nastoupili do ringu v zápase Muay Thai -73 kg Tomáš Kučák z X Gymu Praha a Martin Milev z TKBC Praha. Ve čtyřkolovém zápase nejprve tahal za delší konec Milev, ale od poloviny utkání začal Kučák obracet a výsledkem nakonec po tvrdém boji byla spravedlivá remíza.

Program večera gradoval, když do ringu v zápase K-1 -95 kg nastoupil Ondřej „Spejbl" Hutník z Hanuman gym Praha. Jeho německý soupeř Martin Jahn z Kwan gymu Hamburk se však v ringu ani nestačil rozkoukat, a už byl počítán po Hutníkově zadním direktu. Pokračoval dál, ale po chvíli byl opět počítán, tentokrát po zadním roundkicku, kterým mu Spejbl „změřil teplotu". Konce kola se již Němec nedočkal, neboť před jeho koncem inkasoval opět tvrdý direkt, po kterém skončil na podlaze a ringový rozhodčí zápas ukončil. Ondřej Hutník tak svůj osmdesátý zápas oslavil knockoutem.

V hlavním zápase K-1 - 86 kg se postavil domácí Jan „Iron" Tůma z Atom gymu Plzeň Filipu Sýkorovi, reprezentujícímu KTSO Praha. Tůma se na tento zápas 2 měsíce připravoval v Hanuman gymu Praha a mezi fanoušky tento zápas vzbuzoval velká očekávání. První dvě kola byla bitvou, kdy Honza Tůma tradičně „šel" za svým soupeřem a zasypával ho boxerskými údery a lowkicky. Filip Sýkora z pevného krytu odpovídal širokou paletou technik, okopával svého soupeře roundkicky a zahrozil i koleny. Ve třetím kole mnozí očekávali ofenzivu Tůmy, ale byl to naopak Sýkora, který diktoval tempo a zasahoval svého soupeře tvrdými zadními direkty. To, že je Jan Tůma „železný", muselo být každému v hale jasné, opět ukázal bojovnost a velkou vůli. Z výhry 3:0 na body se však radoval svěřenec Jana Vávry Filip Sýkora.
Celý tým Souboje Titánů děkuje všem fanouškům za přízeň a těšíme se opět na viděnou v listopadovém finále!

SPEJBL Hutník vs. Martin JahnJan Tůma vs Filip SýkoraLoading...
1