Souboj Titánů Exclusive - Rekapitulace

5. 4. 2012

Souboj Titánů Exclusive již klepe na dveře. Pojďme si zrekapitulovat, co tento zlatý hřeb jarní části sezony divákům nabídne. Největší pozornost plzeňských fanoušků se zřejmě bude upírat k zápasu Tůma vs. Sýkora. Tento boj bude THRILLER a epická bitva, bez ohledu na to, kdo nakonec zvedne ruce vzhůru. Vysoce pravděpodobná je varianta, že jeden z bojovníků nedobojuje v časovém limitu. Jan „ Iron „ Tůma se tvrdě připravoval v pražském Hanumanu a bude se chtít ukázat v nejlepším světle. Ale Filip Sýkora jede už dlouho na vítězné vlně a rozhodně nehodlá ze svého surfu spadnout. V podobné pozici je i účastník dalšího vysoce sledovaného superfightu Ondřej „ Spejbl" Hutník. Vítěz finále Enfusion drží skvělou šňůru vítězství a další korálek hodlá navléknout právě v Plzni. Neponechává nic náhodě, a na svého soupeře účastníka MPL Martina Jahna se mimo jiné připravoval i ve slavném Vos Gymu Amsterodam. Hala Lokomotivy se otřese v základech i při dvou zápasech supertíh, kde bude mít Plzeň opět svá želízka v ohni v podobě zápasníků Václava Pejsara a Jakuba Mencla. Ty doplní ještě ve váze -70 kg Jiří Štádler a o váhu výš Šimon Kutač. Plzeň má komu fandit! Kromě zápasů v K-1 bude k vidění i fight Muay Thai v plných pravidlech s lokty ve kterém se střetnou Tomáš Kučák a Martin Milev. Je prostřeno! V tomto promyšleně namíchaném guláši očekávejte kvalitní maso, a VELKOU dávku chilli. Tohle prostě bude pálit...

Jaro ve znamení boje!
Souboj Titánů Exclusive!

Vstupenky jsou k zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.
Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě v den akce.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 14.4.2012 (sobota) do 17.00 hod.

 

 

 

Loading...
1