Souboj Titánů exclusive 2016

12. 4. 2016

Tento pátek se otevřou brány dalšího ročníku galavečeru Souboj Titánů exclusive. Jelikož se snažíme stále laťku posouvat výš a výš, i tento ročník zaznamená divák novinky.

Tradičně nabitá startovka, ve které uvidíme například světovými tituly ověnčeného Jiřího Žáka, domácího borce s železnou bradou a pěstí Honzu Tůmu, hanumanského bojovníka v těžké váze Luboše Raušera, poslední zápas mezi amatéry Pavla Šoura před vstupem do profi ringu s Jakubem Dittrichem a slovenskou krásku trénující v Česku Alexandru Jursovou. Mezi provazy vstoupí ke svému prvnímu zápasu i plzeňský radní pro sport a podporu podnikání a bývalý extraligový hokejista Michal Dvořák, který změří síly s Stevenem Krtem, uvidíme i miláčka publika Jirku George Štádlera v souboji s Karlem Nečesánkem, v dalším boxerském duelu Jakuba Korbela s Milošem Bartlem, v plných pravidlech muay thai Josefa Talafouse a také Víta Vokouna, který se postaví proti Pavlu Pupenovi.
Hala se návštěvníkům otevře v 18 hodin, o patnáct minut později začnou předzápasy, ve kterých uvidíme bojovat Daniela Zdeňka s Adamem Christophem a v mezinárodním boxerském duelu Denisu Pauerovou s Maďarkou Kiss Tünde.
V 19 hodin slavnostně zahájíme galavečer velkou světelnou show a tanečním vystoupením. Opět jsme posunuli high tech technologii a tak se můžete těšit na parádní světelnou show, která dokreslí atmosféru Souboje Titánů.

Předprodej vstupenek:
Vstupenky do hlediště v ceně 400 Kč jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.
Vstupenky na plochu za 600 Kč a stolky k ringu pro 4 osoby které jsou již od 6000 Kč na objednávku přes email.
Vstupenky je možné rezervovat pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce již za plnou cenu 450 Kč 15.dubna (pátek) od 18.00 - 18.30 hodin.
Předprodej vstupenek na hale TJ Lokomotiva bude ukončen ve čtvrtek večer.
Prodej vstupenek na místě bude v pátek od 18.00 hodin.
Zajistěte si svou vstupenku včas a nenechte si ujít tuto skvělou podívanou!

Loading...
1