SOUBOJ TITANŮ EXCLUSIVE 2013

16. 1. 2013

Začal rok 2013 a  pořadatelé kickboxerského turnaje Souboj titánů jsou v plné přípravě této sportovní události. Diváci si už zvykli na kvalitní zápasy a skvělou organizaci. V jarním kole, které se uskuteční 15.března opět ve sportovní hale Lokomotivy v Plzni, uvidíme určitě hodnotné zápasy, vizuální efekty a v neposlední řadě si diváci přijdou na své i při prezentaci půvabných Ring girls.

Hlavním tahákem, na kterého se všichni určitě těší, by měl být návrat Petra PÍNA Ondruše z klubu Hanuman Gym Praha. Petr se na svůj comeback v Plzni jistě skvěle připraví. V letošním ročníku budou také tahákem i dívčí duely. Po dlouhé době se v Plzni předvede plzeňanka Martina Jindrová. Ta musela podzimní kolo pro zranění odříci a nyní nastoupí proti Anisse Haddaoui z Holandska. Také znovu uvidíme Evu Líškovou z Prahy, ta určitě zůstala v podvědomí fanoušků, kdy svedla vyrovnanou bitvu s Alenou Holou. Pro Evu se soupeřka stále hledá, nejspíš se utká s Ruskou nebo s Němkou. Děvčata nastoupí podle pravidel Muy Thai - to znamená boj s použitím loktů. Pořadatelé vážně uvažují, že jarní kolo zatraktivní tím, že do pyramidy nasadí supertěžké váhy. Záměrem je také obsadit co nejvíce domácích borců, proto se určitě dobře připraví Jiří Štádler, Václav Pejsar, Jakub Mencl a Šimon Kutač.

Přestože se západočeské metropoli Plzni po sportovní stránce nebývale daří, určitě se v konkurenci kopané, hokeje i házené, najde hodně fanoušků a jarní „Titány" nepromešká. Plzeň se opravdu stala městem kultury. Vždyť jsou zaplněné nejen sportovní tribuny, ale je stále obtížnější například zajistit vstupenky na různá divadelní představení, přestože jejich cena stále narůstá. Toto se však nebude týkat Souboje titánů, za vstupenky v předprodeji zaplatí návštěvníci 350,- Kč a na místě pak 400,-Kč. Věřte, že se bude opět na co dívat.

Petr Lukeš

15.BŘEZNA 2013
SOUBOJ TITÁNŮ - EXCLUSIVE

 

 

Loading...
1