Souboj Titánů - eliminace Plzeň

24. 2. 2011

S nastupujícím jarem se na domácí půdu do západočeské metropole opět vrací nový ročník prestižního galavečera v kickboxingu ″Souboj Titánů″. Diváci se mohou těšit na dramatické zápasy špičkových bojovníků z Čech, Evropy i Ruska, světelnou a pódiovou show, krásné ring girls i atraktivní doplňkový program. Plzeň má na turnaji své reprezentanty, kteří budou jistě počítat s masivní podporou tribun - jak je to v Plzni dobrým zvykem.

Večer odstartuje několik atraktivních předzápasů.

V nové pyramidě -72,6 kg bude možné sledovat mezinárodně ostřílené borce Martina Kališe a Jana Fendrycha i ambiciózní nováčky Libora Staníka a Jurije Vasilišina. Opět dáváme šanci novým tvářím!

 

Eliminační pyramida - 72,6 kg
1. Staník Libor X gym Praha
2. Fendrych Jan SK Iron fighters kickboxing
3. Vasilišin Jura KBC Příbram
4. Kališ Martin Jetsaam gym Brno

V eliminační pyramidě 84 kg + jsou již dva borci nominováni. Saša Petrus i Radim Kušnirak toho mají mnoho za sebou a jsou připraveni si vybojovat postup.O dalších dvou bojovnících budete brzy informováni.

 

Eliminační pyramida 84kg +
1.
2.
3. Kušnirak Radim BFC Liberec
4. Petrus Alexander Milenium gym Klatovy


Jedná se o první eliminaci o pás World Champion Clash of Titans. Další budou následovat v Berlíně, Linci, Karlových Varech a ....

V superfightech se můžete těšit na Alenu Holou, Jana Tůmu, Jiřího Štádlera a Petra Matějku. Jejich soupeři budou postupně představováni.
Těšíme se na Vás!

Team Souboje Titánů

 


Základní informace:
8. dubna 2011 TJ hala Lokomotivy Plzeň
zahájení hlavního programu v 19:00 hod

Loading...
1