SOUBOJ TITÁNŮ 2016!

16. 2. 2016

Večer co večer narvané ochozy sportovních hal, bouřlivá atmosféra, za kterou by se rozhodně nemuseli stydět ani zástupci nejsledovanějších sportů u nás, jako jsou hokej a fotbal.
TVRDOST, ÚCTA, POKORA - To nejsou pouze slova, to je realita, kterou můžete na vlastní oči sledovat během našeho večera.
Historie je přímo luxusně nabitá legendárními jmény ale nový a nový válečníci stále přicházejí a rvou se o svoji šanci a vaší přízeň, tomu tak bude i tentokrát - 15.dubna na tradičním místě, v hale TJ Lokomotiva Plzeň na Slovanech.
Pevně věříme že krásné jarní počasí vás dostatečně nabije skvělou pozitivní energií a náladou a všichni se tak v dubnu opět setkáme na akci která mj. přivedla na světlo světa velice atraktivní a oblíbené zápasy KMM!

Titáni mezi šestnácti provazi nebojují pouze za sebe. Bojují za slávu a čest svých klubů, splácejí tím i důvěru svých přátel a rodiny. Bojují za VÁS!! Za své fanoušky!

Proto věříme, že 15.dubna, při pokračování tradice v Plzeňské městské sportovní hale na Slovanech nebudete chybět. A stanete se opět důležitou součástí téhle luxusní podívané.
Tradice, odhodlání se vrací - Vrací se SOUB TITÁNŮ 2016!!

Již brzy vám začneme opět odtajňovat jména bojovníků, na které se budete moc těšit tentokrát!

Loading...
1