Souboj Titánů 2012- rekapitulace!

22. 11. 2012

Vážení diváci, vše je připraveno a celý tým Souboje Titánů se těší na sobotu spolu s Vámi. Turnaj zahájí již od 16h předzápasy amatérů a z praxe víme, že tyto boje mají rvavost a energii, která naladí halu na tu správnou notu.

V 18h. odstartuje hlavní program večera „zápas generací", kde bude mezi borci věkový rozdíl 37 let. Dále se můžete těšit na eliminace v zápasech Muay Thai i hlavní pyramidu ST- 86kg, Kde se utkají David Keclík, Jan „Iron" Tůma, Miroslav Cingel a bosenský zápasník Alen Dolicanin. Tady budou zcela jistě létat jiskry. Odnese si David Keclík další cenou trofej? Bude Honza Tůma tím, kdo jí jako první Plzeňák „urve" pro sebe? Nebo se bude radovat dravé mládí a talent v podobě Mira Cingela? Vypálí všem rybník tvrdý Bosenec ? Vše se rozhodne v sobotu...Zajímavá podívaná nás čeká i v superfightech kde uvidíte domácího Šimona Kutače proti Marku Cupkovi, stálici „Titánů" Jiřího Štádlera s vynikajícím Milanem Pálešem a také „štípanou" supertíh Jakuba Mencla a Václava Pejsara. Na své si přijdou milovníci K-1 i plných pravidel Muay Thai, příznivci rychlosti, tvrdosti, odhodlání a bojovného srdce ...příznivci SOUBOJE TITÁNŮ!
Naviděnou v sobotu!

 

 


Vstupenky do hlediště v ceně 370 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 24.11.2012 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

 

 

Loading...
1