SOUBOJ TITÁNŮ 2010 - ROK VE ZNAMENÍ TYGRA!

24. 2. 2010

TYGR PŘIPRAVEN

Náš Turnaj vstupuje do další sezony, do roku Tygra, který reprezentuje sílu a energii stejně jako naše klání. Jsme opět o rok zkušenější a se stejným zápalem pracujeme na tom, abychom posunuli „Titány" zase o pomyslný stupínek výš.

Nový ročník pro Vás připravují:

Společnost TITAN pod vedením Marka Kaigla.
Česká asociace shin kyokushin karate zastoupená prezidentem Mgr. Jiřím Žofčinem
Č.U.B.U. v čele se Slavomírem Svobodou.
Mudr.Alexej Ružejnikov, zástupce pro rusky hovořící partnery Souboje Titánů.

 

BOŘÍME HRANICE
Souboj Titánů vždy bořil hranice. Hranice předsudků o bojových sportech, hranice krajského města Plzně. Rokem 2010 „Titáni" boří hranice České republiky a vstupují na Slovensko. Žilina bude 20.3. prvním městem Titánů mimo území ČR, kde se v rámci „Gala night Thaiboxing" uskuteční eliminační boje do finálové pyramidy. Štafetu přebere 24.4. Plzeň a po ní 12.6. a 17.10. Karlovy Vary, které se úspěšně zapojily mezi turnajová města v roce 2009. Červnový karlovarský turnaj nabídne atraktivní mix zápasů v boxu, K1 a MMA. Velké finále se uskuteční 20.11. opět v Plzni, kde se zrodí nový král Titánů pro rok 2010.

 

NOVÉ TVÁŘE
Již teď se můžete těšit na své oblíbené bojovníky i na nové tváře, které se Vás pokusí získat na svoji stranu. Rozhodli jsme se zřídit registr zápasníků, z něhož budou vybíráni borci pro zápasy v rámci turnajů „Souboj Titánů". Promotéři, trenéři a manageři klubů, pokud si myslíte, že máte zajímavého borce, který má turnaji i divákům co nabídnout, pošlete nám jeho profil ve formátu MS Excel spolu s kvalitní fotografií. Nabídky, prosím, zasílejte na e-mail: gala@soubojtitanu.cz

 

PRESTIŽ
Dále bude posilovat nejen sportovní, ale i společenská a vizuální podoba turnaje. Chceme, aby se návštěva Souboje Titánů stala intenzivním zážitkem ve všech směrech. Přispějí k tomu jistě i prostory KV Areny a Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, které budou hostit Souboj Titánů, a stejně tak i zvýšená medializace turnaje a účast ruských bojovníků i osob z podnikatelské a veřejné sféry, které na tomto projektu participují. Dále se můžete těšit na nové atraktivní ring girls, které vzejdou z castingu v reprezentativních prostorách Harley-Davidson v Plzni, který se stává oficiálním partnerem letošního ročníku .O dívky které jsou tvářemi Souboje Titánů, mají eminentní zájem čínské obchodní kruhy pro prezentaci svých podnikatelských aktivit v Číně.

PRVNÍ TURNAJ 2010
20.3. se „Souboj Titánů" přesune do slovenské Žiliny, kde se odehrají první eliminační boje, a kde také na konci večera poznáme prvního účastníka finálové pyramidy. Všichni čtyři nominovaní bojovníci v pyramidě již mají za sebou dostatek zkušeností, aby se pokusili místním fanouškům dokázat, že jsou to právě oni, kdo je budoucností turnaje.

Účastníci eliminační pyramidy v Žilině:
Marcel Jáger MTC Bratislava
Michal Hromek Idrany klub Prievidza
Miloš Seleši KO gym Dubnica nad Váhom
Michal Tomko Fire gym Banska Bystrica

 

SHRNUTÍ
Rekapitulace akcí „Souboj Titánů 2010"
20.03.2010 Žilina
24.04.2010 Plzeň
12.06.2010 Karlovy Vary
17.10.2010 Karlovy Vary
20.11.2010 Plzeň

 

SOUBOJ TITÁNŮ 2010 - JÍZDA NA TYGROVI!
Váš Team Souboje Titánů

 

 

 

Loading...
1