Souboj Titánů 2010 – Ohlédnutí

25. 11. 2010

Vážení sportovní přátelé. Finále je za námi. Boj o krále Titánů byl mimořádně dramatický a vyrovnaný. Jsme rádi, že vyšla naše strategie dát na jaře příležitost novým tvářím. Tuto šanci pevně uchopil mladý Filip Sýkora, udělal skvělé zápasy a zůstal stát až těsně pod trůnem, na který již podruhé usedl David Keclík. Ten ukázal velmi dobrou techniku, železnou kondici a v krizových momentech i odolnost a srdce bojovníka. Rozhodovalo se ale až v nastaveném kole a boj to byl do poslední vteřiny. I ostatní vložené zápasy měli kvalitu a dramatičnost.Nejen domácím se jistě musel líbit zápas Jana „Iron Tůmy, který i s natrženým meniskem z tréninku nakonec zvítězil v 3.kole TKO.

Letošní ročník odstartovala historicky první kvalifikace na Slovensku, kdy v Žilinském turnaji zvítězil Marcel Jager. Navazující eliminační turnaj v Plzni ovládl Filip Sýkora, a už tehdy ukázal svůj potenciál. Poslední turnaj v Karlových Varech vyhrál ruský borec Alexej Kunčenko, který se nakonec probil až do semifinále. Naše společnost se i přímo podílela na pořádání turnaje Diamonds Fights v KV Aréně. Touto cestou bychom rádi poděkovali za spolupráci mgr.Jiřímu Žofčínovi a jeho karlovarskému týmu.

Zároveň děkujeme všem partnerům a divákům za přízeň, které si velmi vážíme, a která nás zavazuje příští ročník posunout opět o krok kupředu. V neposlední řadě patří náš dík všem bojovníkům, kteří svými výkony turnaj utvářeli a utváří.

Souboj Titánů 2010 skončil

Souboj Titánů 2011 právě začíná!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
1