Shamil Abasov soupeřem Ondry Hutníka!!

21. 10. 2011

Ruský TOP zápasník Shamil Abasov nastoupí ve velkém plzeňském finále Souboje Titánů proti Ondřeji „ Spejblu" Hutníkovi v superfightu podle pravidel K-1!!

Ruský „bohatýr" patří ke špičce těžké váhy a je účastníkem mnoha prestižních světových eventů. Čeští fanoušci si jej mohou pamatovat z turnaje K-1 Fighting Network, který v roce 2008 hostila Praha, a kde Shamil Abasov porazil v turnaji mimo jiné i známého českého bojovníka Luboše „Pitbulla" Šudu.

Je typickým reprezentantem ruské školy, kde se technika snoubí s rychlostí, pohybem a tvrdostí. Má dobrý boxing a dokáže soupeře ohrozit razantními, někdy i velmi netradičními kopy. Ze třiceti šesti profi zápasů jich prohrál pouze pět. Málo vídaná bilance. Tato tvrdá data velmi ztěžují pasování jednoho z bojovníků na favorita. Abasov zápasil i v supertíze, má tvrdý úder a je zvyklý na „velké kluky". Naopak „Spejbl" k těžké váze došel postupně z váhy střední, ze které má ale stále velmi dobrý pohyb a přehled v zápase. Nyní v ní dozrál. V zádech dvouletou šňůru vítězství a levý roundkick jak když kopne kůň. Tohle je zápas, kde musí oba zapnout naplno! Zlatý hřeb večera. 3x3 minuty AKCE!

 

Abasov vs. Hutník. Pěst proti pěsti! Zeď proti zdi!

 

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště zajištuje SAZKA TICKET - www.sazkaticket.cz.

Informace o prodej vstupenek na plochu a ke stolkum je v sekci VSTUPENKY - www.soubojtitanu.cz

 

Lidé potřebují své vzory, aby mohli nalézt ve svém nitru hrdinu.

19.listopadu 2011 Den kdy se rodí legendy ....

 

 

 

Loading...
1