Pyramida v supertíze!

17. 2. 2013

Na letošním Souboji Titánů Exclusive budou mít fanoušci turnaje poprvé v historii možnost shlédnout pyramidu těžkých vah. V ringu se střetnou Václav Pejsar , Jakub Mencl, Alan Kapetanovic, a Endre Piller.

Německý borec Endre Piller je ze stejné stáje jako Tyron West, kterého si fanoušci jistě pamatují jako účastíka pyramidy. Nebezpečný, odolný boxer, který může hodně zamíchat kartami.

Svěřenec trenéra Zdeňka Švamberka Alan Kapetanovič bojuje v barvách TKBC Praha . Má za sebou 4 zápasy, všechny vyhrál, tři z toho před limitem. Má agresivní styl, jde za úderem a s tvrdostí rovněž nemá problém. Na svoji váhu velmi dobře kope a jde vždy za knockoutem. Je reprezentantem mladé a dravé generace a svým neortodoxním stylem je hrozbou pro každého.

Václav Pejsar boxuje za Titán club Plzeň. Tento zkušený borec, který letos získal bronz na MČR v K-1, je velmi aktivní, a nikdy necouvl před žádnou výzvou. Rovněž se již účastnil Souboje Titánů, kde se utkal v superfightech jak s Alanem Kapetanovičem, tak s Jakubem Menclem. S oběma sice prohrál, ale v pyramidě bude chtít jistě srovnat score. Tlačivý borec, který se nevzdává ani při nepříznivém vývoji zápasu. Václav Pejsar osm ze svých devíti výher dosáhl před limitem.

Jakub Mencl reprezentující Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing má za sebou životní sezonu. V létě si odvezl dvě zlata z amatérského mistrovství světa WKF, kde triumfoval v disciplínách lowkick i K-1. Formu potvrdil i na MČR v K-1 v Praze kde rovněž v mezinárodní konkurenci zvítězil. Nakonec přidal i bronz z MČR v klasickém boxu. Má na kontě 35 zápasů, z toho jen 6 proher. Kuba Mencl má tvrdý boxing a na supertíhu velmi dobré nohy, kterými už hodně soupeřů překvapil. Polovinu svých výher dosáhl před limitem .

 

Těžké váhy v akci!

 

 

Vstupenky do hlediště v ceně 350 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva,
Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 15.3.2013 (pátek)
od 17.00 za plnou cenu 400 Kč hlediště, 500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz.
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě v den akce.

 

 

Loading...
1