Pyramida - Super Liga series

15. 10. 2017

Pyramida - Super Liga series Muaythai ozdobou Souboje Titánů

Diváci jí milují, trenéři zatracují. Řeč je o pyramidě čtyř fighters ve střední váze tedy do 75kg. Z diváckého hlediska nejatraktivnější událost každého turnaje, ve kterém hraje hlavní roli více faktorů. Pochopitelně vedle stoprocentní připravenosti zápasníků zejména z hlediska silové vytrvalosti, hraje vysokou roli taktika zápasu, ale především i štěstí v prvním kole pyramidy. Pokud je pyramida vyvážena rozhoduje ve finále zpravidla to, jakým způsobem nad svým soupeřem v prvním zápase fighter zvítězí. Zdali je první kolo pyramidy těžká válka, nebo zdali dojde k vítezství stylem lucky punch... O tom je zpravidla pak i finále. Někdy papírově slabší fighter má větší předpoklad k výhře, pokud projde se štěstím až do finále nezraněn a nepříliš unaven. Naopak jeho soupeř po těžké bitvě může být sice vítěz prvního kola, ovšem nastupuje do finále s cejchem mnoha četných zranění a vysokým procentem zápasového opotřebením. V tomto ohledu pak rozhoduje o vítězství především silnější vůle, větší chuť po vítězství a zejména obrovské válečnické srdce! Tyto morální atributy mnohdy rozhodují o tom, kdo bude vítězem každé pyramidy a kdo si zaslouží opravdový respekt všech soupeřů.
Profesionální galavečer Souboj Titánů je především soutěžní pyramidou, která v každém ročníku byla a vždycky je vypsaná v nejprestižnější váhové kategorii. Tímto systémem výběru získala na atraktivnosti díky variabilitě nasazení momentálních top fighters, dle nejvyššího výkonnostního žebříčku. V tomto ohledu je i v roce letošním pyramida vypsaná v nejexponovanější soutěžní váze, kterou právě je ta do 75 kg. Letošní finálový galavečer je ovšem jedinečný zejména tím, že pyramida Souboj Titánů bude bodově hodnocena do Super ligy jako takové. Tímto se pyramida Souboje Titánů vůbec poprvé stává legitimní nedílnou součástí Super Ligy series Muaythai, jejichž bodové hodnocení se promítne i do celkového výsledku ligy. Na základě celkového bodového hodnocení tabulky Super Ligy, bude vypsán finálový zápas o titul champion Super Ligy - profesionálního mistra ČR Muaythai.
Z diváckého hlediska je ovšem rozhodně nejdůležitější fakt, že letošní pyramida je naprosto hvězdně obsazena. Kdybych měl vsadit na jednu kartu, vsadil bych ji na všechny čtyři borce. Všichni tito frajeři, kteří nastoupí v listopadu do pyramidy, mají obrovské srdce válečníka. Ovšem vyhrát může jen jeden. Jen jeden fighter pozdvihne vítěznou paži ve finálové čtyřce. Jen jeden fighter bude dispozičně nejsilnější, nejtechničtější, nejchytřejší s největším přehledem v aréně. Jen jeden vybojuje jedinečný titul pyramidy Super Ligy series Muaythai na galavečeru Souboje Titánů! Bude to Vít Vokoun, Ondřej Marvan, Bernard Plavec, nebo Jan Šindelář? Na tuto nezodpovězenou otázku budeme znát odpověď již 25. listopadu v aréně Souboje Titánů!!!


Obsazení: Pyramida - Super Liga series Muaythai

Bernard Plavec: 13 professional fights, 9 vin, 4 loss, 3 K.O.
24 let, trenér: Lukáš Jirkovský, klub: X GYM Praha.

Ondřej Marvan: 21 professional fights,11 vin, 9 loss, 3 K.O.
více mistr Evropy IFMA 2014
27 let, trenér: Radek Horák, klub: Highlandes Trutnov

Vít Vokoun: 13 professional fights, 9 vin, 4 loss, 3 K.O.
28 let, trenér: Jaroslav Hodina, klub: TIK TAK Rokycany

Jan Šindelář: 17 professional fights, 12 vin, 5 loss, 3 K.O.
profesionální mistr ČR 2014, profesionální více mistr Evropy EML 2014,2015
24 let, trenér: Ondra Spejbl Hutník, klub: Spejb GYM Praha


Vstupenky si můžete objednávat přes email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Předprodej vstupenek:

Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00.
V prodejně ALFA TACTICAL Družby 1014/19, Plzeň, Po - Pá 9:00 - 12:00, 12:45 - 17:30

Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště získáte na telefonním čísle 377 321 421.
Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek a vstupenek na plochu získáte na telefonním čísle 731 410 410.

 

 

 

Loading...
1