Plzeňští hokejoví fanoušci se chystají na „Souboj Titánů“

15. 4. 2010

V sobotu 24.dubna se v plzeňské hale Lokomotivy uskuteční, jako již po několik sezón, jarní kolo prestižního kickboxerského turnaje SOUBOJ TITÁNŮ. Protože s pořadateli tohoto turnaje úzce spolupracují jak sami hokejisté plzeňských Indiánů, tak i pověstný „kotel" domácích fanoušků, i oni se do galavečera aktivně zapojí. Mimo velmi kvalitních kicboxerských zápasů bojovníků ověnčenými evropskými i světovými tituly bude k vidění skvělá show, ring girl a doprovodný program. Novinkou bude i nástup plzeňských bojovníků v hokejových dresech Indiánů do ringu. Hvězdy plzeňského hokeje přislíbili aktivní zapojení. S domácími zápasníky budou do rohů nastupovat a zároveň sekundovat hokejisté Michal Dvořák a Tomáš Vlasák. Vyhlášený útočník Michal Dvořák je patronem celé spolupráce mezi „Titány" a plzeňskými hokejisty. U mnoha příznivců jsou známy i jeho společné tréninky z minulých dob, s profesionálním kickboxerem Petrem Vondráčkem.
Z plzeňských zápasníků se představí Jiří Štádler, Josef Zahradník se utká s Karlem Růžičkou z Lovosic, dále pak Jakub Mencl proti Petru Horáčkovi v supertíze. Zajímavé utkání bude i mezi Lukášem Wolfem a Alexejem Kunčenkem z Ruska. Všichni se také těšíme na představení Jiřího Bursy z Lovosic, který je znám jako jeden z vítězů minulých ročníků a tvrdý bojovník. Zlatým hřebem večera bude očekávaný duel mezi Anatolijem „Toljou" Hunayanem a Baty Hasikovem z Ruska.
Všechny zápasy se odehrají podle pravidel K 1 bez přileb a chráničů. Doufejme, že plzeňský kotel fanoušků vytvoří stejně úžasnou atmosféru, jako při duelech na hokejovém stadionu. Zahájení zápasů je od 19,00 hodin a vstupenky je možné zakoupit každý pracovní den od 10,00 hodin v předprodeji ve vrátnici haly Lokomotivy.

Útočník HC Plzeň  Michal Dvořák
Loading...
1