Plzeň opět uvidí Souboj titánů

19. 3. 2016

V pátek 15. dubna se v hale TJ Lokomotiva uskuteční galavečer s mezinárodní účastí. Program odstartuje již v 18 hodin, kdy budou probíhat předzápasy. To hlavní přijde na řadu o hodinu později.

„Dvakrát ročně jsme schopní zaplnit halu. Je to pouze tím, že na tom dělají skvělí lidé. Hlavní zážitky, kteří si diváci odnášejí do domovů, ale dělají zápasníci. A letos bude mít kromě českých hvězd zástup Chorvatsko i Švédsko," láká na akci sportovní manažer Petr Ottich. „Startovní listina má podle papírových předpokladů splněná veškerá kritéria. Myslím si, že akce přinese skvělé zážitky," dodává.

Souboj titánů je organizován již 13 let. Jeho věhlas ve světě se stále více a více zvedá, což potvrzují slova Petra Otticha: „Oslovují nás lidé v zahraničí. Souboj bude vysílán v chorvatské televizi, díky čemuž se opět posouváme dál."

Diváci v akci uvidí například bývalého hokejistu Michala Dvořáka, legendu české scény Jiřího Žáka nebo také jednoho z nejlepších chorvatských zápasníků v muaythai Marina Čarapinu. Dojde rovněž na dívčí souboj, válka mezi provazy čeká Alexandru Jursovou a Švédku Theresu Gunnarssonovou.

Více na http://plzensky.denik.cz

 

Loading...
1