Plešinec vs. Kapetanovič!

18. 9. 2012

Superfight v supertíze! Brýle nechte doma, tyto borce jistě nepřehlédnete!

V K-1 superfightu 3x3min +96 kg se spolu srazí Pavel Plešinec a Alan Kapetanovič!

Tento zápas se měl uskutečnit již na Jarní eliminaci, ale překazilo ho zranění Pavla Plešince. Nahradil ho další plzeňák Václav Pejsar, který se ale v ringu nestačil ani ohřát, a podlehl Alanu Kapetanovičovi již v prvním kole RSC.

Pojďme si oba aktéry představit:

Domácí Pavel Plešinec boxující za Titán gym Plzeň je tvrďák každým coulem. Ve svém prvním profi zápase poslal mnohem zkušenějšího soupeře předčasně do šaten. V tom dalším se i přes dvě počítání rval až do konce, nechtěl pustit svou šanci a podlehl zkušenému Menclovi až po boji na body. Zarputilost, tvrdost, síla a odolnost jsou vlastnosti, které ho zdobí a též vlastnosti, které diváci milují. Pavel Plešinec sportuje celý život, má sílu a odolnost slona. Konfrontace je jeho přirozené životní prostředí. Jeho styl nese prvky původní syrovosti ringových sporů. Kdo se mu postaví, musí počítat s problémy..

Svěřenec Zdeňka Švamberka Alan Kapetanovič bojuje v barvách TKBC Praha a jeho příběh jde po stejně temných uličkách jako stín jeho soupeře. Má za sebou 4 zápasy, všechny vyhrál, tři z toho před limitem. Má agresivní styl, jde za úderem a s tvrdostí rovněž nemá problém. V džungli je jako doma a pár slonů již v životě také potkal. Na svoji váhu velmi dobře kope. Jestli se od některého zápasu dá očekávat tvrdá „přestřelka", kde jeden z aktérů půjde k zemi, je to tento zápas. Pokud jeden z nich spadne, jistě to vzhledem k jejich váhové kategorii nepřeslechnete!

Plešinec vs.Kapetanovič
Síla proti síle!

 

 

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště v ceně 370 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 24.11.2012 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

 

 

Loading...
1