Petr Matějka vs. Matouš Kohout.

9. 12. 2013

V superfightu -76,2kg 3x3min, se podle plných pravidel Muay Thai střetnou domácí Plzeňák Petr Matějka a pražský borec Matouš Kohout!

Petr Matějka reprezentující Atom Fighters Plzeň je zkušeným borcem, který začínal svoji cestu bojovníka s Teakwondo. V tomto stylu absolvoval mnoho zápasů, poté se přes Fullcontact a Lowkick dostal až ke K-1 a Thaiboxu . Aktuálně se vrátil z Thajska, kde absolvoval krátkou přípravu. Petr má kromě 21 zápasů v Kickboxingu rovněž také má na kontě 30 zápasů v klasickém boxu, kde zápasil i v 1lize. Je komplexním borcem, který má oko, a umí překvapit rukama i nohama.

Matouš Kohout je jeden z nejvýraznějších českých talentů. Zápasí za TKBC Praha, a je čistokrevným Thaiboxerem. Je v posledních dvou letech v zápasení velmi aktivní. Rok 2012 pro něj znamenal zisk pásu mistra ČR CMTA a bronz z ME IFMA. Zápasil již s velkými jmény jako Vladem Konským nebo Maxem Baumertem. Má na kontě 17 profi zápasů, 12 z nich vyhrál. Preferuje zápasení v plných pravidlech, kde je i jeho největší síla. Praktikuje nátlakový způsob boje a bývá dobře fyzicky připravený.

Tento zápas bude velmi zajímavý. Matějka by měl mít z této dvojice lepší ruce. Naopak Kohout má lepší klinč a lokty, naopak jeho soupeř bude mít v plných pravidlech premiéru. Matějka zase umí otočky a back kicky, kterými pár soupeřů poslal ze zápasu před limitem. Kohout může zase kontrovat větší vyzápaseností v poslední době a kvalitou soupeřů, kterým již čelil. Matějku požene vpřed domácí hala. Kdo prodá své zbraně ? Zajímavý, divácky velmi atraktivní zápas.

 

Kohout vs. Matějka - Pod plnými pravidly

 

Předprodej vstupenek zahájen.

Vstupenky do hlediště v ceně 370 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva,
Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Vstupenky si můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Pro mimo plzeňské je také možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 20.12.2013 (pátek) do 16.00 za plnou cenu 400 Kč hlediště, 500 Kč na plochu k ringu.

 

 

Loading...
1