Ondřej Marvan

21. 3. 2018

Trutnovský fighter Ondřej Marvan, účastník loňské finálové listopadové pyramidy, bude opět součástí dubnové série Souboje Titánů ve váze do 75kg. Soupeřem Ondřeje Marvana bude fighter, který se představil v listopadové finálové show ve které porazil domácího miláčka plzeňského publika, Jirku Štádlera. Ano, řeč je o Karlovi Nečesánkovi.

Je více něž jasné, že Ondřej Marvan bude v dubnové sérii pasován do role velice těžkého úkolu. Po listopadové prohře s Vítem Vokounem, čeká Ondřeje Marvana neméně těžký soupeř. Ondřej Marvan rozhodně přijede do Plzně přesvědčit všechny přítomné diváky o tom, že je fighter který přijede do Plzně vyhrát. Podaří se v letošním roce Ondřeji prolomit bránu loňské prohry? Dokáže se v plzeňské aréně cti prosadit do role šampiona? Na tuto otázku budeme znát odpověď již 21 dubna v kongresovém sále Parkhotelu Plzeň. Zástupce klubu Highlandes Trutnov, preferuje především útočné komba se zaměřením na údery lokty. V dubnu se můžeme rozhodně těšit na atraktivní zápas v očekávaném superfightu ve střední váze.

Ondřej Marvan:
21 professional fights,11 win, 10 loss, 3 K.O.
více mistr Evropy IFMA 2014
27 let, trenér: Radek Horák,
klub: Highlandes Trutnov

Vstupenky si můžete objednávat přes email: gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Předprodej vstupenek: Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00 hod. Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.

 

Loading...
1