Ondra „Spejbl“ Hutník se po dvou letech vrací na Titány!

20. 9. 2011

Ikona českého thaiboxu a jeden z nejúspěšnějších českých reprezentantů na světové scéně Ondřej „Spejbl" Hutník se po dvou letech vrací zpátky do plzeňského ringu. Poprvé se zde představil v roce 2008 jako jeden z účastníků finálové pyramidy. Po dvou výhrách tehdy rázným krokem směřoval do finále, ale jeho cestu za celkovým vítězstvím překazila tržná rána z předchozího zápasu, která mu nedovolila do závěrečného souboje nastoupit. Králem titánů se tehdy stal Rakoušan David Keclik. V dubnu roku 2009 se Spejbl vrátil do Plzně po druhé, aby vyzval Keclik na souboj v superfightu s podtitulem „neuskutečněné finále". V dramatickém utkání vyhrál na body a získal Keclikův skalp.

Nyní se déle než tři roky neporažený bojovník za Hanuman Gymu Praha, jehož vítězná série čítá už 19 zápasů, vrací do Plzně potřetí." V kariéře 28letého bojovníka a trenéra se mezitím udála řada velkých událostí. S přibývajícími kilogramy postupně přešel až do váhové kategori -95 kg. Na konci minulého roku se stal mistrem světa v thajském boxu prestižní asociace IFMA. V tomto roce byl vybrán do thajské reality show Enfusion, kde se 16 vybraných bojovníků z celého světa mezi s sebou utkává o celkové vítězství. Ondra se po dvou výhrách probojoval mezi 4 zbývající soutěžící a nyní má před sebou velké finále. Kromě toho absolvoval řadu dalších bitev s těžkými soupeři doma i v zahraničí, které jej posunuly opět o kus dál v jeho kariéře profesionálního bojovníka. V Plzni jej čeká superfight podle pravidel K-1 vypsaný tradičně na tři tříminutová kola.

Najít pro Ondru adekvátního soupeře tak, aby se ze zápasu nestala „one man show" v podání českého bijce, není snadný úkol. V těchto dnech probíhají jednání o jeho soupeři a fanoušci se mohou těšit na zajímavé jméno.

 

Ondra „Spejbl“ Hutník - Legendy se vrací

 

Lidé potřebují své vzory, aby mohli nalézt ve svém nitru hrdinu.

19.listopadu 2011, Den kdy se vrací  legendy ....

 

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště zajištuje SAZKA TICKET - www.sazkaticket.cz.

Informace o prodej vstupenek na plochu a ke stolkum je v sekci VSTUPENKY - www.soubojtitanu.cz

 

 

Loading...
1