Návrat Králů slibuje klání bojových legend!

21. 2. 2014

Návrat Králů slibuje klání bojových legend!
Souboj Titánů Exclusive přinese finále European Muaythai League


Mezinárodní turnaj Souboj Titánů vstupuje do své 11. sezóny s obrovskou lahůdkou pro všechny fanoušky. Jarní Souboj Titánů Exclusive, který se v Městské hale Lokomotiva v Plzni na Slovanech odehraje už 4. dubna, přinese premiéru, která se dá s jistotou řadit mezi ty největšího významu. Organizátoři, kteří už předem slibovali novinky velkých rozměrů, skutečně dostáli svého slova. V Návratu Králů se proti sobě postaví Jiří Žák a David Keclík. Bojovníci, kteří se již mohou pochlubit svými úspěchy jako vítězové této prestižní fighetrské show.

„Jsme přesvědčení, že tento souboj si nenechá ujít žádný z fanoušků. Půjde o skutečně unikátní záležitost," říká hlavní organizátor Souboje Titátnů Marek Kaigl. Právě zápas pod zvučným názvem Návrat Králů s předstihem slibuje podívanou ve skutečně exkluzivním stylu. Jiří Žák se do ringu vrátí po téměř roční pauze, pochlubit se ovšem může několika tituly mistra světa a vítězstvím v Souboji Titánů z roku 2009. David Keclík, který nastoupí proti němu, má na svém kontě hned dvě vítězství plzeňského turnaje, a sice z let 2008 a 2010. Právem tak bude jejich vzájemné měření hvězdným vrcholem večera.
Dubnový turnaj tak dostál v průběhu příprav několika zásadních změn, které jsou ovšem pro fanoušky příslibem ještě lepších zážitků. „Nakonec jsme se rozhodli přehodnotit pojetí dubnového turnaje a zápasy MMA jsme vypustili. Jedním z hlavních důvodů je i to, že máme možnost pořádat české finále Evropské Muay Thai ligy. Diváci se tak mohou těšit na skutečně top zápasy," dodává Marek Kaigl.

Příslibem kvalitních bojových klání jsou i jména dalších závodníků, kteří už účast na dubnovém Souboji Titánů Exclusive potvrdili účast. Mezi ně patří Luboš Raušer, Alan Kapetanovič, Petr Matějka a další borci o kterých budeme brzy informovat.

Vstupenky na dubnový turnaj budou v prodeji od 1. března. Jejich cena se pohybuje od 400 korun a k dostání budou opět ve vrátnici Městské haly Lokomotiva v Plzni na Slovanech.

 

 

 

Loading...
1