Name: Daniel Vítovec

8. 10. 2021

 Vážení sportovní přátelé a příznivci bojových sportů zejména. S blížícím se datem finálového turnaje Souboje Titánů a příznačným názvem „RESTART“, budeme postupně zveřejňovat i další atraktivní pecky této mimořádné sportovní show.

Hned za finálovým duelem Souboje Titánů, se nám 27. listopadu v Plzni představí i další ikona české Muay Thai, šumavský gladiátor a zástupce pražského Hanumann Gym Praha, Daniel Vítovec!

Vzhledem k faktu, že největší hvězdou finálového duelu bude dnes již 43. letá legenda Muay Thai Jirka Žák troufnu si bez nadsázky tvrdit, že po skončení aktivní fighterské kariéry Jirky Žáka, se nám v Hanumanu rýsuje další ikonická legenda.

Za mě je Daniel Vítovec jakýmsi pokračovatelem na cestě rytíře válečníků Hanumanu!

Daniel Vítovec stejně tak i jako Jirka Žák za celou svoji kariéru ani na vteřinu nezapochyboval o správnosti své klubové identity! A to přesto anebo snad právě proto, že stejně tak jako Jirka Žák, tak i Daniel Vítovec již pěknou řádku let dojíždí denně více než sto kilometrů na tréninky do Hanumanu!

A jaký je hlavní důvod? Je to především Petr KHRU Macháček. Člověk a trenér, za kterým oba dojíždějí již hezkou řádku let na tréninky do Prahy.

Daniel Vítovec je známý svou neústupností a přímočarostí vedení boje v aréně. Jeho atraktivní přímočará útočná koncepce vedení boje je obrovským tahákem pro všechny, kdož hledají na Souboji Titánů akci, adrenalin a především neopakovatelnou sportovní show.


27. listopadu v plzeňské Lokomotivě na Slovanech opět vypukne válečnické peklo. Kdo bude soupeřem tohoto českého Muay Thai válečníka v plzeňské aréně cti? My to víme a můžeme vám s jistotou sdělit, že až vstoupí oba frajeři do arény, rozpoutá se v plzeňské aréně cti doslova a do písmene krvavé peklo.

FB_851x315_VITOVECwweb

Vstupenky do hlediště v ceně 490,- Kč si můžete objednávat online na www.ticketlive.cz

Vstupenky na plochu v ceně 590,- Kč si můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz , nebo marek.kaigl@seznam.cz

Vstupenky vám budou zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Stolky a VIP stolky si můžete objednávat na email:

gala@soubojtitanu.cz  nebo marek.kaigl@seznam.cz

emial.prilepka 2021

Loading...
1