Miroslav Cingel v pyramidě!

5. 9. 2012

Dvaadvacetiletý reprezentant Diamond gymu Žilina ve vrací do Plzně! Miro Cingel patří k největším talentům v K-1 u našich východních sousedů.

Stájový kolega Tomáše Šenkýra a svěřenec trenéra Roberta Kajánka je amatérský mistr Slovenska z roku 2007. Je rovněž držitelem bronzu z ME v Muay Thai 2008 organizace IFMA. O rok později získává bronz na WC Combat league v italském Rimini. V letošním roce si připíná svůj první profi pás mezinárodního mistra Slovenska WFCA. Ve 42 zápasech pouze 8x prohrál. Je velmi rychlý a dobře kombinuje. Mnozí si jistě pamatují na jeho superfight na Titánech v Plzni, kde svého soupeře Tomáše Vika přímo „demontoval". To byl ještě v „chlapeckém" věku. Nyní už dozrál, ještě více zesílil a je připraven popasovat se s těžkými soupeři v Pyramidě, kde nikdo není slabý... Keclík, Sýkora, Tůma. Miro ponese slovenskou zástavu a svým atraktivním stylem přináší nový svěží vítr, který může zesílit v tornádo. Právě on může být „černým koněm" turnaje. Má k tomu všechny předpoklady.

Miro Cigel - Nad Tatrou sa blýska!

 

 

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště v ceně 370 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 24.11.2012 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

 

 

Loading...
1