Michal Raissinger

15. 10. 2018

Dámy a pánové, dovolují si vám představit prvního účastníka finálového titulového zápasu galavečera - Pyramidy Souboje Titánů, pražského rohovníka Michala Raissingera. Tento pražský fighter není na tomto turnaji žádný začátečník. Každý kdo Michala viděl v akci mezi čtyřmi provazy může jen potvrdit, že Raissinger je opravdový gladiátor supertěžké váhy. Zástupce pražského Spejbl Gymu, disponuje výbornou technikou a zejména vysokou tvrdostí, kterou podtrhuje i jeho fight výčet v počtu deseti K.O.
Celý Turnaj - Pyramida Souboje Titánů se ponese v duchu těžkých vah top fighters z celé Evropy, přičemž váhovou dominanci podtrhne právě finálový zápas o titul C.M.T.A. v supertěžké váze.
Je více než jasné, že v listopadu budou diváci svědky opravdových a nefalšovaných gladiátorských bitev Muaythai válečníků, těch nejtěžších váhových kategorií.
17. listopadu budou plzeňskou halou na Slovanech opět dunět tamtamy pěstí, loktů, lowkicků a kolen nejtěžší váhové kategorie.
17. listopadu projede plzeňskou halou supertěžká jízda českých gladiátorů.
17. listopadu "Title super-heavyweight C.M.T.A." To musíte vidět !!!
Michal Reissinger
Date of birth: 23. 6. 1987
Height: 189 cm
Weight: 118 Kg
Team: Spejbl Gym Praha
Coaches: Ondřej Hutník, Michal Vančura
RECORD: 44 Fights, 27 Wons, 17 Loss
Titles:
AMATEUR MUAY THAI CHAMPION OF CZECH REPUBLIC 2011
Yangames 4 - Winner


 

Vstupenky si můžete objednávat přes email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Předprodej vstupenek: Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00 hod. Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.

 

 

Loading...
1