Michal Janáček

19. 10. 2018

Michal Janáček

"Title super-heavyweight C.M.T.A."

Dámy a pánové, dovoluji si vám představit druhého účastníka finálového titulového zápasu galavečera - Pyramidy Souboje Titánů, Michala Janáčka. Zástupce Gladiátors Gymu - České Budějovice, bude soupeřem pražského fightera Michala Reissingera. Michal Janáček je typ fightera s výborným přehledem na zápasišti, disponující vysokou tvrdostí s poměrně slušnou zkušeností v ringu.

Finálový duel dvou Michalů slibuje rozhodně pořádnou štípanou. Kdo bude v listopadu mít tu čest připnout si mistrovský pás na své tělo? Na tuto otázku budeme znát již brzy odpověď. JIž v listopadu budou diváci svědky opravdové a nefalšovaných gladiátorské bitvy Muaythai válečníků supertěžké váhy.

17. listopadu budou plzeňskou halou na Slovanech opět dunět tamtamy pěstí, loktů, lowkicků a kolen nejtěžší váhové kategorie.

17. listopadu projede plzeňskou halou supertěžká jízda českých gladiátorů.

17. listopadu "Title super-heavyweight C.M.T.A." To musíte vidět!!!

Michal Janáček

Nick: Golden Mike Weight: 108 KG Height: 194 cm Age: 30 years Styl: Muaythai, K1 Club: Gladiators gym České Budějovice Coach: Michal Novák, Petr Korčák, Michal Frček
Profesional fighting record

Win: 19 Loss: 11 KO: 5

Titles:
Czech muaythai champion 2010, World muaythai champion WKN 2010
Worl champion amateur K1
Winner - Pyramida Pardál Gladiators night


Vstupenky si můžete objednávat přes email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Předprodej vstupenek: Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00 hod. Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.

Loading...
1