Michal Dvořák vs. Steven Krt

10. 3. 2016

Michal Dvořák vs. Steven Krt
Dlouholetý přísňák plzeňského hokeje a nynější radní za sport a podporu podnikání v tomto městě Michal Dvořák se představí 15. dubna na Souboji Titánů v ringu podle pravidel K1. Michal tak navazuje na zálibu v bojových sportech, které mu pomáhaly plnit důležitou roli „zlého muže" v týmu bez kterého se žádný hokejový klub neobejde. Svoji rvavost a agresivitu předvede všem fanouškům, kteří se již těší a neočekávají nic jiného, než nekompromisní cestu za vítězstvím.
Do té se mu postaví dravec Steven Krt, který by se vítězstvím nad hokejovou legendou značně zviditelnil a tuto šanci si určitě nebude chtít nechat ujít. Proto tento fight bude mít zvláštní nádech extrazápasu.
Souboj, ve kterém rozhodne více než vytříbená technika hlavně touha po vítězství, srdce a fyzická připravenost si zaslouží mít atmosféru, kterou domácím dokáží vytvořit jen diváci na Souboji Titánů. Přijďte se na ní podílet!

 

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště v ceně 400 Kč jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly
TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.
Vstupenky na plochu za 600 Kč a stolky k ringu pro 4 osoby které jsou již od 6000 Kč jsou na objednávku přes email.
Všechny druhy vstupenek si můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Pro mimo plzeňské je také možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce již za plnou cenu 450 Kč,- 15.dubna (pátek) od 18.00 - 18.30 hodin

Loading...
1