Michael Krčmář

29. 3. 2018

Vážení sportovní přátelé a příznivci bojových sportů zejména. Před námi je velký pátek a s ním spojená i velikonoční neděle, jenž na plno ohlašuje nástup tolik očekávaného jara. Ovšem to to, co je pro nás v této době velmi důležité je fakt, že vstupujeme do měsíce dubna. Do měsíce, který je především měsícem jarní série Souboje Titánů. V této souvislosti se domnívám, že je ta pravá chvíle vám představit jednu z hlavních hvězd finálového večera Souboje Titánů. Dovoluji si vám tedy představit první postavu finálového duelu p. Michaela Krčmáře z klubu Lanna gym Praha.

Michael Krčmář je jedním z představitelů komplexních fighterů, který má rozhodně své zasloužené místo v top žebříčku czech fighters. Pojetím boje představuje Michael přesnost v úderech a naprosto famózní přehled v aréně. Svou dominanci v úderech dokázal ve svém nedávném vystoupení na TATNEFT CUP, kde svého německého soupeře doslova deklasoval tvrdými lowkicky. Ve svých 27 letech má za sebou Michael opravdu velmi slušný výčet vítězství. Pod vedením trenérů Viktora Petrlíka a Jiřího Mejstříka se připravuje v pražském Lanna gym, kde do své přípravy vkládá více než maximum. Kvalitní fighter v kombinaci s kvalitními trenéry garantuji rozhodně skvělou podívanou té nejvyšší úrovně.

21. dubna budeme tedy svědky opravdové fighterské přehlídky top světových špiček. Nenechte si ujít tuto velkolepou podívanou, protože dubnová sportovní akce Souboje Titánů, vás rozhodně nenechá chladnými ani na okamžik.

21. dubna v kongresovém sále Parkhotelu Plzeň, zažijete opravdový a nefalšovaný Souboj Titánů, souboj západu a východu.

21 dubna přijedou do Plzně top válečníci bojovat o svoji čest a o vaší přízeň...

Surname and lastname: Michael Krčmář
Nick: Majsan
Country: Czech republic, Prague
Born: 13.8.1991,
Weight: 70 - 72,5 kg
Height: 176 cm
Styl: Muay thai, K-1
Team: Lanna gym Prague
Coach: Viktor Petrlík, Jiří Mejstřík
Score:
Fihts: 106
Winn: 76
Draw: 0
KO: 5
Title:
Czech amateur champion 2008 CMTA
Czech professional champion 2009 CMTA
Champion of Slovenia 2011
World champion WKF 2014
International WAKO Pro champion 2017Vstupenky si můžete objednávat přes email: gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Předprodej vstupenek: Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00 hod. Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.

 

Loading...
1