Mencl vs. Pejsar- Plzeňské derby v supertíze!

9. 11. 2012

Vzhledem  ke zranění  se bohužel  nemůže uskutečnít  původně anoncovaný zápas Plešinec vs. Kapetanovič. O zápas supertíh ovšem diváci rozhodně nepřijdou, neboť Vám nabízíme Plzeňské derby Jakub Mencl vs. Václav Pejsar.

Jakub Mencl reprezentující Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing má za sebou famozní sezonu. V létě si z Chorvatského Varaždinu odvezl dvě zlata z amatérského mistrovství světa WKF, kde triumfoval v disciplínách lowkick i K-1. Formu potvrdil i na MČR v K-1 v Praze kde rovněž v mezinárodní konkurenci zvítězil. Jeho jméno si asi budou pamatovat v Polsku, neboť v letošním roce knockoutoval tři jejich supertíhy. Ani na Souboji Titánů není nováčkem. V loňském roce porazil v superfightu Pavla Plešince a na jarní eliminaci i Viléma Fencla. Momentální plzeňská jednička má na kontě 33 zápasů, z toho jen 6 proher. Kuba Mencl má tvrdý boxing a na supertíhu velmi dobré nohy, které často a rád používá. Polovinu svých výher dosáhl před limitem a je momentálně na vrcholu sil a vítězné vlně.

Jeho Soupeřem bude Václav Pejsar boxující za Titán club Plzeň. Tento borec, který letos získal bronz na MČR v K-1, je v sezoně velmi aktivní a nikdy necouvl před žádnou výzvou. Rovněž se již účastnil Souboje Titánů, kde se utkal s Adamem Kapetanovičem. Tlačivý borec, který se nevzdává ani při nepříznivém vývoji zápasu. Václav Pejsar osm ze svých devíti výher dosáhl před limitem. S Jakubem Menclem se paradoxně ještě nikdy neutkal. Dohromady mají na kontě 22 K.O. Je tedy velmi pravděpodobné že v tomto zápase někdo „spadne" . Potvrdí Mencl své výsledky a formu, nebo si udělá Pejsar cenný zářez?


Mencl vs. Pejsar
Plzeňské derby na Souboji Titánů!

 

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště v ceně 370 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 24.11.2012 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

 

 

Loading...
1